Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit ennyi...

Hogy lehet valakit ennyi csalódás után is szeretni?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolatom volt. Igazából sosem voltunk 1 pár, mert én mindig csak a 2, helyen voltam az életében. Rengetek bántás ért, a szívem folyamatosan "fáj", és nagyon-nagyon sokszor sírtam, inkább zokogtam miatta. A lelkem teljesen kivan. Az én "kapcsolatomból" egy szappanoperát lehetne írni. De még ezek után is azt mondom, hogy szeretem, és tudnék vele élni. Mondjátok miért van ez? Az eszem és a szívem hihetetlen ellentmondásban van. Annyira nehéz! Hogy lehetek ilyen hülye?
2010. szept. 16. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat függő vagy nincs elég önbizalmad nem hiszed hogy találsz jobbat így mindent lenyelsz tőle ez nem szerelem.
2010. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hengem is érdekelnek a válaszok..ugyanigy vagyok a pasimmal.MÉG(!) a ha havrjai is fontosabbak mint én.Az önbecsüléses dolog...nem hizsem én meg vagyok magammal elégedve,klassz csajnak tartom magam és tudom hogy találok másikat... szerintem nálad sem ezzel lesz a baj.Ö iszonyat független,szabadszellemű ember, én pedig nagyon érzékeny nő vagyok.Nem lehet hogy nálatok is hasonló a helyzet?Megnyugtatlak ez nem A boldogság...
2010. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
hát a férfiaknál mindig is a haverok/ivás/narkózás/linkeskedés lesz az első helyen, legfeljebb azt hazudjuk hogy nem, ha épp nagyon nem akarunk csalódást okozni. :)
2010. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Neki mindig volt barátnője, én meg a titkos kis barátnő voltam, aki mindig várta, hogy hátha ő lesz az igazi végre... Hát nem...és én mindez idő alatt reménykedtem, szerettem... Elmondhattok minden hülyének, de ne nevessetek ki. Iszonyatos kín ez..
2010. szept. 17. 00:00
 5/19 anonim ***** válasza:
szia!Sorstársak vagyunk:( Én is mindig a 2. voltam .Amikor új szerelem kezdődött a srácnál akkor ameddig tartott a rózsaszín köd addig felém sem nézett.Aztán mégis egymás karjaiban kötünk ki mindig. Az a baj,hogy mi csak pótlékok vagyunk.Veled ellentétben én nem várom,hogy majd ő lesz az igazi.Szerintem Te is tudod,hogy sosem lesztek teljesen egy pár,ha eddig csak a 2. voltál.Szerelmes vagy és ez a baj,ezért nem tudsz tovább lépni. Keress szerintem valakit akinek csak Te vagy. Nekem is ezt kéne de én beérem a 2. hellyel:)
2010. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy évet együtt élnétek, üvöltve menekülnél ebből a "szerelemből", bár szerintem inkább csak a hiúságodat piszkálja a srác, nem akarod elhinni, hogy tényleg csak szexre használ. Biztos lehetsz benne, ha együtt laknátok, te mosnád a ratyifoltos gatyáit, ugráltatna esténként, munka vagy suli után, hogy indíts vásárolni, főzz vacsorát, közben ő a tévé vagy a szgép előtt döglik, aztán mosogass, takaríts, vasalj neki inget, mert még átugrik egy órácskára egy haverhoz (mondanom sem kell ugye, hogy a "haver" a te utódod, az újabb szexjátékszer) majd miután hazajött, közli, hogy fáradt, még megiszik egy sört, aztán böfög egy jóízűt, közli, hogy fáradtnak, elhasználtnak tűnsz, aztán befordul aludni... Tényleg erre a sorsra vágysz? Mert az átlag háziasszonynak, aki szeretőből lett feleség, ennyi jut.
2010. szept. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:55


teljesen átérzem a helyzeted..ugyan ebben a cipőben vagyok én is:(


kedves kérdezőnek meg azt tudom tanácsolni h kezd el utáni..hidd el minden fejben dől el, és ha azt mondod magadnak h elég volt,akkor vége lesz. keress olyan párt aki teljesen megbecsül.. tudom hogy nehéz, randizzgass , és keresd azt aki tényleg megérdemel téged:)

2010. szept. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem azért de milyen ember az aki folyamatosan csalja a barátnőjét? Egy ilyet akarsz magad mellé? Ha egyszer valami csoda folyamán te lépnél az első helyre, akkor téged csalna folyamatosan.

Szerintem megérdemelné a srác, hogy bekavarj, keresd fel az éppen aktuális barátnőjét, és pakolj ki neki! De ezt ne azért csináld, hogy te kerülj az első helyre. Egyszerűen csak tedd meg, hogy helyreálljon az önbecsülésed.

2010. szept. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Most még "csak" az fáj, hogy nem lehetsz az első helyen, de sokkal rosszabb lesz, ha évek múlva rájössz, hogy egy olyan emberre áldoztad a fiatalságod, aki téged semmibe vett! - egyszer élünk, s te döntöd el hogyan haszálod az idődet. 6 év egy ilyen ember mellet iszonyat butaság, s ez fog igazán kínózni, ha majd egyszer tisztán látsz....
2010. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is. Nekünk egy kisbabánk is született. Még mindig szeretem, bár most már tudom, soha nem leszünk együtt. Nekem ő volt az igazi, ő volt az álmom.
2010. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!