Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom összejött pár napja...

A húgom összejött pár napja egy alvilági, bűnöző pasival, ő nem tudja róla, de én igen. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A húgom szerelmes,lehet, hogy nem hinné el, ha megmondanám.

A pasi, ha megtudná, hogy bekavarok, úgy megveretne (lehetősége megvan), hogy jobb bele sem gondolni.


2010. szept. 16. 23:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

azért írtam amit írtam mert tapasztaltam, és nem minden törvénysértő emberért megy kommandó nem kötelező egyből gyerekben gondolkodni pár napja vannak együtt nem? és azt mondom nem mind érzéketlen tuskók attól h szakítanak velük nrm feltétlenül mészárolják le a lányt családostul.

én éltem együtt régen egy sráccal aki pénzhamisitásért ült (somáig nem tudtam), amikor eljöttem tőle nem akart megcsonkítani..

2010. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt ilyen pasim és tök jól megvoltunk. Engem kihagyott a kis ügyeiből, igazából nem is érdekelt. A legfigyelmesebb, legkedvesebb, legodaadóbb, legvonzóbb pasim volt az összes közül. nem csak anyagilag voltam elkényeztetve.


Egyik rokonom férjhez is ment, gyerekük is van, igaz néha kicsit leültetik a pasit, de addig is anyuka él mint marci hevesen a gyerekkel a pénzén.


Másik ismerősömék is jól megvannak, bár az volt a húzós, hogy vagy egy fillér lé nem volt, vagy nagyon sok, bár már teljesen legális üzletei vannak a pasasnak.


Amúgy meg, ki tudja milyen a kérdésben szereplő pasas, lehet semmit nem is csinál, csak rohadtul unszimpatikus és egy két hülyeségre a kérdező már rá is fogja, hogy alvilági bűnöző. Azért nem mindjárt arra kell gondolni, hogy bankrabló meg gyilkos...

2010. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Azért nem mindjárt arra kell gondolni, hogy bankrabló meg gyilkos..."


Bárcsak bankrabló lenne. A srác cuccot terít, így már talán érthető, hogy miért aggódom. Nem a srác nem szimpatikus nekem, hanem amit tesz.

2010. szept. 17. 13:54
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
ja és a dílerek mint aljas erőszakos fráterek, akik verik a szerelmüket és a családját... akkor csapossal se járjon mert ő is agysejt-ölő dolgot ad.
2010. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Enyém is csinálta. Meg a húsvágó késemmel farigcsálta a kaktuszt... Én nem folytam bele, nekem nem kínálgatta, magának se különösebben, hát most jobb lett volna, ha van egy pasim, aki mindennap részegen jön haza, csak mert az leglális.


Amúgy te meg honnan tudod? Csak nem vásárló vagy? Vagy a haverjaid vásárlók? Neked lehet ilyet csinálni, vagy ilyen emberekkel barátkozni? Mert csak úgy nem tudni ám az ilyet az emberekről.

2010. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na mi van azóta hugodékkal?
2011. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!