Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen összejött egy 26...

40 évesen összejött egy 26 éves pasival, és gyerekük lesz. Szerintetek is "bepalizta"?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonunk a 26 éves férfi. Összejött egy 40 éves nővel, akinek van már háza, autója, pénze, csak éppen gyereke nincs. Alig voltak együtt 1 évet, terhes lett a nő. Majd a gyerek megszületése után, 4-5 hónap múlva szakítottak. Szerintem a nő csak spermadonornak használta. Mit gondoltok? Ez nem bepalizás?
2011. júl. 4. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Az ő dolguk,engem egyáltalán nem zavar....
2011. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát attól függ... Ha nem vár gyerektartást, sem bármilyen kontaktust az apával, és annak is megfelel. Nem olyan egyedi eset ez, csak a legtöbb esetben a férfi nem is tud róla.

Erre mondják, hogy egy nő két dolog miatt bármire képes: hogy legyen gyereke és hogy ne legyen.

2011. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos a nő nem tudja mit vállal.Nagyon nehéz lehet egyedül nevelni gyereket? Főleg 40 évesen elkezdeni.
2011. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
A pasi meg talán pénzforrásnak...
2011. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem bepalizásnak gondolnám. Végül is a 26 éves ismerősödet senki sem kényszerítette szexre, nem?


Amúgy nekem sok 40 körüli nő ismerősöm van, aki így "csináltatott" magának gyereket, mert ez egyszerűbb, mint az inszemináció, lombik (partner nélkül ráadásul) és az örökbefogadás. Mindegyik boldog, hogy így alakult nekik az életük... én nem tudom nagyon megérteni, mert a gyereknek apa is jó lenne.. .De hát az élet sokszor furcsa dolgokat hoz...

2011. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

A válaszadókkal ellentétben,

te nagyon is jól látod a dolgot!!!


Rengeteg ilyen 40-es ribi van, aki már elszedte a volt házastársa minden vagyonát.

Meg van már a ház, az autó...

...most beszerzett egy gyereket is.


Ráadásul mocskos önző módon, mert sem az apával, sem a gyerekkel nem törődik, csak a birtoklási vágyát elégíti ki.


Lecsuknám az ilyen nőstényördögöket!!!

2011. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Honnan veszed te nagyon hülye, hogy a volt házastársától van a kocsi meg a pénz? Mellesleg a pasi nem 16 éves, vagy értelmi fogyatékos hogy ne fogná fel a helyzetet?
2011. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan mondom ez a ház és kocsi téma, abból nem fog gyereket nevelni, mert azokat is fenn kell tartani.
2011. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy tényleg csak gyereket akart a nő. Benne van a pakliban.. még csak nem is hibáztatom érte, bár a módszerével nem értek egyet.

De minden éremnek két oldala van. A 26 éves rokonodat a szívszerelem tartotta a jól szituált 40 éves nő mellett? Mert elég gyakori, hogy ilyenkor csurran-cseppen a fiatalabb srácnak ez-az, aki élvezi a helyzetet, és emiatt nem evez fiatalabb csajok után.. (vagy csak titokban).

Nem tartom kizártnak, hogy a szándékai tényleg tiszták voltak, de a való életben még nem találkoztam példával rá, csupán számtalan ellenpéldával.

2011. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet,hogy spermadonornak használta a rokonodat,de az is lehet,hogy csak simán megromlott a kapcsolatuk.Ha ugyanannyi idősek lennének,akkor is megtörténhetett volna,hogy szakítanak.Van egy barátnőm,a bátyja 29 éves,a nője 42,évek óta együtt vannak.Vannak férfiak,akik szeretik ha irányítják őket,az meg érthető,hogy a nőnek jobban tetszik egy 29 éves férfi,mint egy negyvenes.
2011. júl. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!