Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom összejött pár napja...

A húgom összejött pár napja egy alvilági, bűnöző pasival, ő nem tudja róla, de én igen. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A húgom szerelmes,lehet, hogy nem hinné el, ha megmondanám.

A pasi, ha megtudná, hogy bekavarok, úgy megveretne (lehetősége megvan), hogy jobb bele sem gondolni.


2010. szept. 16. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
pedig el kell mondani húgodnak. ha nem hiszi el, akkor pedig hagyni, had tanuljon belőle. valszeg eléggé ostoba ha ilyen kaliberű emberkékkel barátkozik. oké, hogy nem tudja róla, de azért vannak infó jelek, nem arról van szó, hogy megismerkedett a templomban egy kedves aranyos sráccal akiről kiderül, h hopp bűnöző.
2010. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
egy idő után kiderül, aztán lapát lesz. vagy ha a kiscsajra is veszélyes lehet, akkor a fickót kell egy kicsit megrendszabályozni. én mondjuk könyéknél eltörném a kezét, kidobnám az ajtón, a húgomnak meg mondanám hogy legközelebb vagy ésszel választ, vagy mehet ő is, nem akarok felesleges balhékat a link bikái miatt.
2010. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem akarlak megbántani, de ennek a palinak Te nem törnéd el könyökben a kezét!

Tartok tőle, hogy máshol sem.

2010. szept. 16. 23:52
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
itt már csak az ima segíthet
2010. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
akkora ordenáré nagy állatot meg eleve nem engednék be a házba, akinek nem tudom eltörni a karját. akkor inkább tiplizzen le hugom is, ha erre van gusztusa. :)
2010. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ember! Én hogy küldjem el a húgomat itthonról? Azt hiszed enyém a ház?

A sráccal amúgy nincs gond, még én is kapok ajándékokat tőle, meg meghív (van bőven pénze, sejted miből) csak hát nem szeretnék egy ilyet sógoromnak.

2010. szept. 17. 00:10
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj 4 lehetőség van:

1: elmondod a hugodnak, aki elhiszi, és emiatt dobja a csákót (az esély rá valljuk be igen kicsi). az eredmény: a pasi megtudja, és megver.

2: elmondod a hugodnak, aki nem hiszi el, és nem hajlandó dobni miattad a csákót. Az eredmény: elkottyantja a pasinak nagy sértettségét, és megver.

3: nem szólsz semmit. A hugod előbb-utóbb rájön a dologra, magától lekoppintja a pasit, az eredmény: valszeg megver, mert hát ki más tehet róla...

4: nem szólsz semmit, és a hugod innentől így éli le az életét ezzel a pasival. az eredmény: a hugodat időnként majd megverik, nehogy a továbbiakban is eszébe jusson lelépni. ha erre felszólalsz, téged is megvernek.


Nos hát akkor mi a jó megoldás? egy sokkoló, egy pár jó haver vész esetére, akiket bármikor riadóztatni lehet, anyád-apád segítsége (nem tudom mennyire függtök tőlük, számíthattok rájuk), és a legfontosabb: új lakás, vagy albi...


Mindenesetre egyedül ezt a játszmád nem fogod megnyerni, szövetségesek kellenek, és bár nem tudom, milyenek az erőviszonyok, ha ki kéne állni ellene, elegendő bátorsággal sztem el tudnád agyabugyálni... Egy baseball ütő sok mindenre képes. De egy fém merőkanál is...


Csak ne variálj, és több önbizalmat előlegezz meg magadnak ;)

2010. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
És szerinted az számít, hogy TE kit meg mit szeretnél sógorodnak? Mert nem.
2010. szept. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
attól még h vki alvilági nem 100 h rabszolganőt akar csinálni a hugodból. érzései majdnem mindenkinek vannak
2010. szept. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Ja, érzései mindenkinek vannak, de nem hiszem, hogy az majd számít a húgánál, amikor a kommandósok törik rájuk az ajtót, és a kiságyban üvölt közben a gyerek. De ha ezt akarja... majd leesik a hályog a szeméről. Ilyen életmódot nem lehet eltitkolni senki elől.
2010. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!