Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom meddig bírom még....

Nem tudom meddig bírom még. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a párommal, 3 hónapja együtt is lakunk.Nagyon szeretem őt, de nem tudom mit tegyek, ha megkapja a fizetését akkor az kb 3-4 napig tart mert elkölti aztán jön a kölcsönkérés, amit persze fizetéskor szintén meg kell adni. A mai napon megint felidegesitett, mert amit kapott egy kis pénzt azt ma már el is költötte, ugyanis szerencsejátékozik és hiába mondom hogy álljon le vele, nem hallgat rám. Azt mondja az ő pénze ő dolgozott meg érte,de könyörgöm ez nem igy működik.Már ezt kezdem unni, hogy nem hallgat rám, hiába magyarázok neki! Nem tudom,hogy birjam jobb belátásra. A minap amiért szóltam neki a pénz dolog miatt azt mondta hogy én egy lusta vagyok, mert én itthon ülök és semmit nem csinálok. Persze ez nem igy van mert amire hazajön ki van takaritva meg van főzve de ezt ugy látszik nem értékeli, a másik pedig az hogy nem tehetek róla hogy eddig nem találtam munkát, csak most. Egyébként meg ő nem képes még annyira sem hogy behozzon 1 vedér krumplit kintről, tehát akkor ki a lusta??!!Nem tudom mitévő legyek, és hogy meddig birom még ezt, hogy hülyeségekre költi el a pénzt. Mit csináljak??
2010. szept. 16. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ez még kimaradt, hogy addig örülj amíg nem lopott meg téged vagy bárkit a családodból. Elöbb vagy utóbb erre vetemedik. Sajnos volt ebben a "szerencsében" is részem.
2010. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

42 éves férfi vagyok.

Ha rám hallgatsz, keresel egy olyan férfit Magadnak, amelyik nem csak a saját "jólétével" foglalkozik.

Ez el fogja azt is játszani, amiért Te dolgoztál meg, - és idővel azt is, amiért egy HARMADIK SZEMÉLY.

Ha játszani akar, játsszon, - de ne olyan áron, hogy Téged bajba sodorjon.

Sokan lettek így hajléktalanok...

Sajnálom, hogy nem lehet "rózsaszínű köntösben adagolni" ezt, de ha van eszed, nem foglalkozol vele tovább.

2010. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

AZONNAL hagyd el, mert ez nem lesz jobb. Ha önszántából nem megy el kezelésre (mert ez függőség), akkor te nem fogod tudni megváltoztatni még ha minden erődet is beleadod.

Biztos, hogy nagyon nehéz, de csak elhatározás kérdése. Utána meg lesz majd, hogy "Gyere vissza, leálltam vele, szeretlek..." című kamu duma, amit nem kell majd elhinni.

2010. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Legalább dugipénzed legyen, hogy csak a saját keresetét játssza el.
2010. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Könnyű azt mondani hogy hagyd el. Elhiszem hogy szereted,de nem fog megváltozni sajnos:( Az egyik családtagom öngyilkos lett,mert játékgépezett és mindig kölcsönkért nagyon sokszor kilett fizetve helyette a tartozás,de azt is eljátszotta.
2010. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!