Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom meddig bírom még....

Nem tudom meddig bírom még. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a párommal, 3 hónapja együtt is lakunk.Nagyon szeretem őt, de nem tudom mit tegyek, ha megkapja a fizetését akkor az kb 3-4 napig tart mert elkölti aztán jön a kölcsönkérés, amit persze fizetéskor szintén meg kell adni. A mai napon megint felidegesitett, mert amit kapott egy kis pénzt azt ma már el is költötte, ugyanis szerencsejátékozik és hiába mondom hogy álljon le vele, nem hallgat rám. Azt mondja az ő pénze ő dolgozott meg érte,de könyörgöm ez nem igy működik.Már ezt kezdem unni, hogy nem hallgat rám, hiába magyarázok neki! Nem tudom,hogy birjam jobb belátásra. A minap amiért szóltam neki a pénz dolog miatt azt mondta hogy én egy lusta vagyok, mert én itthon ülök és semmit nem csinálok. Persze ez nem igy van mert amire hazajön ki van takaritva meg van főzve de ezt ugy látszik nem értékeli, a másik pedig az hogy nem tehetek róla hogy eddig nem találtam munkát, csak most. Egyébként meg ő nem képes még annyira sem hogy behozzon 1 vedér krumplit kintről, tehát akkor ki a lusta??!!Nem tudom mitévő legyek, és hogy meddig birom még ezt, hogy hülyeségekre költi el a pénzt. Mit csináljak??
2010. szept. 16. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsatok szünetet, mondd meg ennek a kapcsolatnak akkor van csak jövője, ha abbahagyja a szerencsejátékot.
2010. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nemjóez... ha szerencsejátékfüggő, milesz majd mikor lesz gyereketek? meg eljátssza a házat is? vagy hagyd ott, vagy mondd meg neki, amíg ezt csinálja inkább hazaköltözöl. lekell róla szoktatni, mert senkinek nemjó ez.
2010. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hagyd el!

Pont az ilyen emberek teszik tönkre a társaikat,párjukat,családjukat!

100.000 példa van filmekben,könyvekben,hírekben ,tanulj belőlük!Most még tanulhatsz más kárából!

2010. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mire várnod,nem fog megváltozni,hidd el...

A húgom 3,5 évig várta a változást.Mindent megpróbált,a végsőkig elment,mert volt egy nem tervezett közös kisfiuk.Most egyedül neveli..és csak 24 éves.

nemleszezjó...

2010. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Pont egy ilyen g.örény tartozik nekem is. De ha ő fizeti a tartozását, akkor még a jobbik eset, már ha lehet ezt mondani ilyen helyzetben. Ami biztos, én nem terveznék egy szenvedély függő emberrel hosszú távra.
2010. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig lépj ki ebből a kapcsolatból, amíg nem kever bele hatalmas adósságokba!!!!!!!! ezt most komolyan mondom, ő nem fog megváltozni, tönkre teszi az életét, de ne hagyd , hogy a tiéddel is ezt tegye!
2010. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amint tudod, hogy el. Ez az egyetlen jó megoldás. Úgy látszik, ő nem szeret téged annyira, hogy hallgasson rád. Egyébként is szenvedélybeteg, amire később az egész közös életetek és a gyerekeitek élete is rámehet. Még nem késő!
2010. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, "hagyd el"!!!
2010. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős a pali. Hogy legyen így gyereketek? mert ha nem akarsz gyereket, akkor nyugodtan lötyögj el vele addig amíg tetszik a pasas, de ha szeretnél családot akkor azonnal tovább kell állni!!!!


Felesleges változtatgatni rajta. egyrészt nem tudod megváltoztatni, másrészt neki ez így tökéletes.


32/N

2010. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóknak teljesen igazuk van. Sajnos, de így van. Bármennyire szereted, ennek nem lesz sok jövője. Egy egy betegség, amiből egyedül nem tud mindenki kikeveredni, sőt, van aki nem is akar. Én csak egy példa vagyok, de az én volt párom a beteg nagymamám összes félretett pénzét ellopta ami otthon volt neki, 1.250.000 forintot pontosan. Azóta eltűnt, a rendőrség pedig körözi! Másfél éve voltunk együtt akkor. Nagyon vigyázz az ilyen férfiakkal!
2010. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!