Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a húgom?

Miért ilyen a húgom?

Figyelt kérdés

Most lépett a "tini" korba vagy nem is tudom hogy mondjam, de még bőven általános iskolás.

Teljesen megváltozott, ilyen fura kihívó cigányos undorító stílusa lett, festi magát mint valami bohóc és egyfolytában minden bulin ott szeretne lenni és ha nem akkor még ő durcás. És ráadás annyira lerontotta a jegyeit hogy több tantárgyból bukásra áll.

Nyilván nem én vagyok a szülő, de szerintem ez nem normális.


2022. ápr. 30. 21:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

Reálisan?


Igen.


A kényszerítő körülmények fognak rajta csiszolni valamilyen iranyba de az alap karaktere megmarad.

2022. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak az zavar, hogy irigyled tőle, hogy ö mer bulizni.
2022. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem az zavar. Inkább a viselkedése. Ennyi idősen mondjuk egyik se normális, de önmagában ha normális helyre menne normális emberekkel normális életkorban akkor nem zavarna.

Ja és nem úgy mint egy bohóc.

2022. máj. 1. 00:25
 24/26 anonim ***** válasza:
84%
Ezek az emberek fogadják el. Máshol valszeg hiába kopogtatott, más társaságnál.
2022. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kár túlgondolni, most szimplán ez a "stílus" a menő a köreiben, elég megnézni a többi kiskamaszt, csomóan ilyenek. Insta baddies, tiktok, kb rasszt váltó zenészek... Ezt látja, ebbe próbál beilleszkedni.

Sírva röhögök, mikor látom a 90/00 évek stílusjegyeit meg a kisebbségi stílusú zenét hangosan nyomató, borzasztó alpárian beszélő gyerekeket a napköziból hazafelé, de ez van.

Gondolom kinövik.

2022. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Remélem.
2022. máj. 1. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!