Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a húgom?

Miért ilyen a húgom?

Figyelt kérdés

Most lépett a "tini" korba vagy nem is tudom hogy mondjam, de még bőven általános iskolás.

Teljesen megváltozott, ilyen fura kihívó cigányos undorító stílusa lett, festi magát mint valami bohóc és egyfolytában minden bulin ott szeretne lenni és ha nem akkor még ő durcás. És ráadás annyira lerontotta a jegyeit hogy több tantárgyból bukásra áll.

Nyilván nem én vagyok a szülő, de szerintem ez nem normális.


2022. ápr. 30. 21:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Áh mindegy. Lényegében csalódott vagyok.

A stílus és viselkedés amit művel akkor sem normális. Égő inkább.

2022. ápr. 30. 23:05
 12/26 A kérdező kommentje:
Én is voltam kamasz, ti is, attól még nem kell meghülyülni.
2022. ápr. 30. 23:05
 13/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem muszáj elhinni az érkezett válaszokat.


Akkor lapozzunk.


A húgod drogos lett titokban, attól lett ilyen fura.


Igy jobb?

2022. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szerintem simán idióta és nem kapott normális nevelést (most se kap nevelést) és azt hiszi jó amit csinál. Leszarom hogy mit csinál ha felnőtt nő lesz saját keresettel és saját lakással, de egy kislányról beszélünk. Nem értem.
2022. ápr. 30. 23:22
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

"Szerintem simán idióta és nem kapott normális nevelést (most se kap nevelést) és azt hiszi jó amit csinál."


Te magad írtad le. Mit vársz, milyen legyen, ha nem volt aki terelgeti, leszidja, amikor kell, határokat szab neki, okosítja, NEVELI, stb? Milyen legyen? Szint te írod, most sem kap nevelést. Vagy te szülői szerepbe lépsz, de írtad, te lexarod, vagy hagyod ennyiben, de akkor nem is értem, miért íródott a kérdésed, ha te magad is tudod, hogy nem kapott normálist nevelést, és a mostani helyzetben sem tesznek semmit a szülők.

2022. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a szülő, esélyem sincs nevelni. Pofázhatok neki amit akarok.

Érdekes én normális tudok lenni.

És nem azt írtam hogy most leszarom, szövegértelmezés.

Nekem sem mondták hogy "Ne csinálj bohócot magadból, ne a legszarabb emberekkel foglalkozz"

2022. ápr. 30. 23:32
 17/26 A kérdező kommentje:
De igazad van, ez már késő. És ha ő ilyen akar lenni akkor tökmindegy, neki ez normális.
2022. ápr. 30. 23:33
 18/26 anonim ***** válasza:
79%

Fogd fel, hogy neked és a húgodnak teljesen más a személyiségetek.

Ezt írtam , hogy most jön ki az ő "gyári" személyisége, karaktere.

2022. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tehát csúnyán mondva neki akármit csinálunk ő egy "Ócska" ember lesz?
2022. ápr. 30. 23:37
 20/26 A kérdező kommentje:
Másképp nem tudtam kifejezni magam, ne ebbe kössetek bele.
2022. ápr. 30. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!