Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mi a jó istentől érdemlem?

Ezt mi a jó istentől érdemlem?

Figyelt kérdés
Nos ugyebár kezdjük elsőnek az alapoktól.Van egy tesóm akivel nagyon borzalmas kapcsolatot tartok mivel mindig mindennel piszkál,most hogy egy példát felhozzak mindig lecsúnyáz,leköverez.Na mindegy most nem ez a lényeg.A lényeg az,hogy apám a tesómat mindig kibeszéli nekem, hogy mennyire lealacsonyítva tud viselkedni+mindenben hülye.De az a vicces,hogy apám a napokban nekem ál azzal,hogy egy szemét ember vagyok,nem fogom semmire se vinni és az anyámra ütöttem (Teljesen ok nélkül mondja mikor reggel lemegyek enni). Egyébként nem tartom magam szemét embernek.A legtöbbször amikor meglátok egy hajléktalan embert,vagy pénzt vagy kaját,italt adok neki.Mindig segítek mindenkinek ha megkérnek sőt még akkor is ha nem kér meg rá senki.Ezt mivel érdemeltek most így ki?Nos ez itt a kérdés.Ha valaki tud rá konkrét választ adni annak örök hála.
2022. ápr. 28. 06:36
1 2 3
 21/21 Maneko ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kérdést, így, ahogy van, tedd fel apádnak. Többre mész.

Ha tippelnem kéne: semmitől. Lehet, hogy ő is olyan ember, akinek ha pocsék a napja, másoké is az lesz. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy nem veszed magadra - előfordulhat, hogy ami valójában idegesíti ilyenkor, annak semmi köze hozzátok, csak rajtatok csapódik le. Persze, ettől még nem kellemes élmény, de ilyenkor nyugodtan visszakérdezhetsz, mi baja tulajdonképpen. Végülis, a gyereke vagy, nem a bokszzsákja.

2022. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!