Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem ismét...

Mit tegyek, ha a férjem ismét elfelejti a házassági évfordulónkat?

Figyelt kérdés

Tavaly sem jutott eszébe, pedig még "csak" négy éve vagyunk házasok. :(

Én főztem neki vacsit és nagyon rosszul esett, hogy akkor jutott eszébe, amikor meglátta a terített asztalt...ez tavaly volt, de idén sem számítok jobbra.


2010. szept. 16. 15:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi elfelejti az ilyesmit, ne aggódj. Szerintem is kérdezd meg előtte tőle, hogy mit szeretne majd aznap csinálni, vacsizni vagy elmenni valahova.
2010. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Na többek kzött ezért van naptárunk a konyhában a falon. Célirányosan szembe tettem az ebédlőasztallal, hogy evés közben akaratlanul is rápillantson és mindenkinek beleírtam a születés- és névnapját. Meg is jegyezték a barátok, hogy újabban felköszönt mindenkit. :-)
2010. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi elfelejti a dátumokat, nem úgy működnek, mint a nők, ettől nem kell azt hinni, hogy kevésbé szeret, nincs benne semmi rosszindulat.

Mi együtt használjuk a vaterát, és a jelszóban benne van az évfordulónk dátuma, ahányszor bejelentkezik, annyiszor eszébe jut. Persze én állítottam be.

2010. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tudom, nem vigasztal, de az én férjem a 35.házassági éfvordulónkról feledkezett el hétfőn, és azóta sem jutott eszébe. Célozgattam rá, hogy finom volt a bonbon, de nem esett le neki a tantusz. Igaz, tavaly kivittem a virágját apósom sírjára, mert mérges voltam rá. (mármint a férjemre).
2010. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudatos viselkedés ez, - én 12. éve vagyok a párommal és most sem jut eszembe, hogy - napra pontosan - mióta vagyunk együtt.

A férfiak nagy valószínűséggel tényleg így vannak "genetikailag kódolva".

-Részemről sem tudatos ez a viselkedés... :(

2010. szept. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

35. évfordulós: te mit adtál a párodnak???

Mivel a házasság közös ünnep volt, igy ilyenkor sem csak a férj dolga az ünnepre készülni. És hát nem tudom, nekem egy otthoni vacsi nem ajándék.

Mi előre megbeszéljük, mi lesz a közös ajándék. Most pl. koncertre megyünk aznap, amit mindketten szeretünk. Kettesben, gyerekek és barátok nélkül. És ezzel ünnepeljük.

2010. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%

35. évfordulós vagyok


Nem adtam oda a bonbont és a bort,mert mérges lettem.

Tavaly azért vittem ki a virágot a temetőbe, mert a férjem egy büdös szót sem szólt, csak lehajította a virágot valahova. Nem várok toronyórát lánccal, csak néhány kedves szót.

2010. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!