Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 eves gyereket ellenem...

3 eves gyereket ellenem tanitanak hogy lehetnek ilyen nem normalisak?

Figyelt kérdés

Evekig el voltam nyomva itthon, azt hittem az a normalis ahogyan elunk. Most hogy felnottem rajottem hogy miket csinalt velem a csaladom, mar kinyitom a szam nem hagyom hogy tonkre tegyek az eletem tovabb. Most eleg sok a veszekedes itthon mivel nem volt megszokva az hogy en vissza merek szolni, es ki merem nyitni a szam. Most en vagyok a bolond meg a beteg.

Van egy 3 eves gyerek a csaladban(elotte sosem szolok vissza senkinek , rajuk hagyom) amikor bejon a szobamba, kihivjak hogy "gyere ki onnan", es mondak is neki biztos hogy ne foglalkozzon velem mert mar nem is nevetgel ram meg semmi.

Hogy lehetnek ilyenek hogy egy gyereket ellem nevelnek?

Mit fog rolam hinni ez a kisgyerek ha nagyobb lesz mi vagyok en?

Mit tegyek? Ossze vagyok omolva emiatt


2022. ápr. 21. 18:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Miért akarsz ennyire bevágódni egy 3 éves gyereknél?
2022. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
Hát elég sok hülye válasz van itt az eleje felé. Nem tudom, rendben van-e, hogy a kérdésekhez bárko hozzászólhat, aki semmit nem ért a pszichológiához. Ezzel óriási károkat lehet okozni. Legalább a kérdező tudja, merről fúj a szél és nem veszi magára.
2022. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
Húúúú, 12-es, de sokat segítettél most a kérdezőn!! Azta, le a kalappal. Gondolom minimum pszichológus vagy, de inkább a tudományok doktora fokozatra tippelnék.
2022. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Amikor nagyobb lesz ez a kisgyerek,azt fogja hinni,hogy a többiek a nemnormálisak. Persze ehhez az kell,hogy te mindig normálisan,és nyugodtan viselkedj vele. Már amikor a közeledben van. A gyerek kicsi,de nem hülye. Előbb utóbb ő is látni fogja,hogy te szereted,ezen ne aggódj!

De tényleg fontos lenne,hogy tudjuk,te milyen kapcsolatban állsz vele.

2022. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

13. Ha azt tudnád egyáltalán, a tipp mit jelent, akkor tudnál tippelni. Amúgy igen, segítettem a kérdezőn, mert látja, hogy értem, megértem a helyzetét, és ez is segítség és sokat jelenthet. Mondjuk a te buta, embegyűlölő troll fejednek ez tök mindegy, azt látom.

Azért mininális hozzáértés kellene, hogy akit elnyomtak gyerekkorában, annak ne szólogassanak be ótvar marhaságokat itt a gyakorin, mert tényleg marha sokat lehet vele ártani. Persze az oldal tulajdonosa meg senki nem vállal felelősséget semmiért, pedig nem játék ez.

2022. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
12# Aki ezen a weboldalon teszi fel élete fontos kérdéseit, az feltételezhetően azért tisztában van avval hogy nem itt fog egzakt valaszt kapni az esetek túlnyomó többségében.
2022. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Már abból is látszik, hogy a család a hülye, hogy a 3 éves kicsit kihívják tőled. Miközben pont a kamaszok szokták "kidobálni" meg "nem bírni" a 3 évest a szobájukban. Erre te még örülsz is neki, ők meg kihívják. Haverkodj is vele, legyetek jó értelemben vett kis cinkosok. Neki is az a jó.
2022. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20%
Nem hülyék csak mert nem fogták a pártját.
2022. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
"Most en vagyok a bolond meg a beteg." - igen, nehezen szokták viselni, amikor az elnyomott elkezd szembeszállni az elnyomóval, ismerem ezt a szitut, megjártam én is. Annyi, hogy kitartás és lehetőleg minél higgadtabban, intelligens érveléssel szállj szembe velük. Mutass rá az igazságtalanságaikra, arra, hogy ők mennyire elcseszettek és gyerekesek. Higgadtan. Ha elöntenek az érzelmek, egyből ugranak rá és próbálnak ledominálni. Így tudsz te föléjük kerekedni és érezni fogják, hogy a viselkedésükkel ők vannak alattad.
2022. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!