Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 eves gyereket ellenem...

3 eves gyereket ellenem tanitanak hogy lehetnek ilyen nem normalisak?

Figyelt kérdés

Evekig el voltam nyomva itthon, azt hittem az a normalis ahogyan elunk. Most hogy felnottem rajottem hogy miket csinalt velem a csaladom, mar kinyitom a szam nem hagyom hogy tonkre tegyek az eletem tovabb. Most eleg sok a veszekedes itthon mivel nem volt megszokva az hogy en vissza merek szolni, es ki merem nyitni a szam. Most en vagyok a bolond meg a beteg.

Van egy 3 eves gyerek a csaladban(elotte sosem szolok vissza senkinek , rajuk hagyom) amikor bejon a szobamba, kihivjak hogy "gyere ki onnan", es mondak is neki biztos hogy ne foglalkozzon velem mert mar nem is nevetgel ram meg semmi.

Hogy lehetnek ilyenek hogy egy gyereket ellem nevelnek?

Mit fog rolam hinni ez a kisgyerek ha nagyobb lesz mi vagyok en?

Mit tegyek? Ossze vagyok omolva emiatt


2022. ápr. 21. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Miért veszekedsz a családoddal?
2022. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem en veszekedek.

Ok kotnek belem, beszologatnak,terrorizalnak amit eddig hagytam most meg mar nem.

2022. ápr. 21. 18:14
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Hány éves vagy?
2022. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Mennyi idös vagy ekkora öntudattal? 14?
2022. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Te ki vagy a családban? Gyerek? Testvér? Házastárs? Hány éves vagy?
2022. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

"Most hogy felnottem rajottem hogy..."

Honnan veszed, hogy nem most látod rosszul a dolgokat?

2022. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a kamaszodó csemete jött rá, hogy neki jogai vannak.
2022. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jesszus

Na hello :D betegek vagytok

2022. ápr. 21. 18:32
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha nagyobb lesz, majd neki is felnyílik a szeme. Ha megy a szobád felé, úgyis bekukucskál, hiszen 3 éves. Legyen előtted valami olyan ami felkelti a figyelmét. Hajtogass papírból ugró békát, "pont akkor" játsszál vele mikor hallod, hogy jön. Vagy színezzél valami kis rajzot, nem kell ezzel lekötnöd magad, csak legyen kéznél. Aztán ha mégis beoson, engedd őt is játszani vele. Ahányszor ránézel mindig mosolyogj rá. Megsimizni közönség előtt nem kell, nehogy rászóljanak, de ha ketten vagytok mosoly, buksisimi. Így bár tiltják, de az érzései kialakulnak feléd, azt nem tudják lediktálni neki. Kitartóan legyél kedves vele, nyert ügyed van.
2022. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Ki neked a 3 éves gyerek?
2022. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!