Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig úgy érzem, hogy kívülál...

Mindig úgy érzem, hogy kívülálló vagyok, és legszívesebben feladnám az összes családi kapcsot, más is érez így?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 18:50
 1/6 anonim válasza:
91%
Igen, én is így érzek. Nem érzem jól magam ha a családommal kell lenni, mégis mindig találkozok velük, mert nem akarom őket meg bántani. Már többször gondoltam arra, hogy jobb lenne ha soha többé nem kéne velük beszélni.
2022. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy érzek én is. Én mondjuk minimalizáltam a kapcsolatot is, de igényünk sincs többre (mármint anyámmal, testvéremmel). Unokatestvérekkel, nagynénikkel, nagybácsikkal pedig nulla.
2022. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2022. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ráadásul van egy olyan elég tolakodó érzésem, hogy ők sem bánnák, csak szintén udariasságból, félelemből, a társadalmi nyomás miatt nem mernek erről beszélni.
2022. ápr. 20. 06:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a feleségemet nem kedvelték, és több évig fel sem köszöntötték a névnapján. Holott bennünekt elvártak minnden névnapot megköszönteni. Na a harmadik évben NEM mentünk sehova, és nem is hívtam őket.

Azóta sem hiányzunk egymásnak.

Hamarabb kellett volna...

2022. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen.


Családomból csak anyum akivel igazából tartom a kapcsolatot.

3 tesóm rendszeresen talizik, beszél. Én azt se tudom, hány éve veszéltem akármelyikükkel utoljára.


Anyumat se érzem közelinek igazából, bár rettenetesen értelmes és segítőkész, és még inkább megértő, támogató.

De annyira különbözök tőlük.

2022. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!