Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most húsvétkor lesz rokonlátog...

Most húsvétkor lesz rokonlátogatás nálatok? Alapvetően hogy viszonyulsz hozzá? 🐰🥚🐣

Figyelt kérdés
Szoktatok rokonokhoz menni? Ha igen, szereted ezeket az alkalmakat, vagy legszívesebbeb inkább feltörnéd a húsvéti tojást a gyűlölt rokon fején és megy a káromkodás/szentségelés ezerrel bazdmegolások közepette?

2022. ápr. 14. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Megyek/megyünk rokonokhoz.
Otthon szűk családi körben ünneplünk.
Tök egyedül fogok ünnepelni.
61 szavazat
1 2
 1/20 anonim válasza:
94%
Nekünk sajnos nincs rokonságunk. Legalábbis nem olyanok akikkel tartva lenne a kapcsolat. Egyedül keresztszüleim vannak. Ők lehet eljönnek, de igazából ezzel le is zárult a sztori.
2022. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
96%
Mi otthon ünnepelünk (Apa, én, 2 gyerek) A gyerekek szeretik, ezáltal én/mi is.
2022. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
én feltörném a tojást a gyűlölt rokon fején :D :D
2022. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
88%
Megyek/megyünk rokonokhoz.
2022. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

A régi szép időkben, jöttek rokonok, barátok, szomszédok.

Nekem kedves, vidám emlékeim vannak a húsvétokról. Aztán ez elmaradozott lassan sajnos. Kevesebb a rokon, elköltöztek, meghaltak, mások a szokások.

Sajnálom. Nekem hiányzik a régi igazi húsvét.

És imádom, ha pacsuli szagú a hajam!

2022. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekkorban muszáj volt fogadni a részeg parasztokat, felnőttként nyugi van. Akkora stressz volt nekem a húsvét mindig, hogy nem igaz.
2022. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mi szűk családi körben ünneplünk. Most nem megyünk rokonokhoz.

Húsvét alkalmából vehetnének nekem egy nyuszit, jól megtutujgatnám. Annyiraaa cuukiiiik és édes kis plüssállatok. Édes drágák.. 🤩🤩😍😍🐇🐇🐰🐰

2022. ápr. 14. 23:15
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Ide szoktak jönni, de én ilyenkor általában ki sem megyek a szobámból, utálom ezeket a kötelező rokoni dolgokat, nem bánnám ha simán nem jönnének.
2022. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A csajok tojás helyett adhatnának inkább nyulat. Annak jobban örülnék.
2022. ápr. 14. 23:19
 10/20 A kérdező kommentje:
9: Igazi nyulat.
2022. ápr. 14. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!