Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Miért mond...

Miért ilyen? Miért mond mindig mást?

Figyelt kérdés
Apum vasárnap azt mondta hogy nem bánja,hogy van barátom meg hogy néha találkozunk iskolán kivül. Ma meg felhivtam,hogy el mehetek-e hozzá,hogy elmagyarázzam neki a kémiát. Erre azt mondja hogy szó sem lehet róla,meghogy nincs nekem jobb dolgom? Meg ha nincs akkor találjak és lerakta.
2010. szept. 15. 14:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Gyerek...azta...Komolyan mondom én lassan meghülyülök.
2010. szept. 20. 22:19
 12/13 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy akár tetszik, akár nem, és elmondom 18 évesen is gyerek leszel. Itt most a te értékrendeddel van baj, és nem a miénkkel. Nézd meg hányan írták hogy ne menj át a barátodhoz...és nem beszéltek össze.

Gondolkozz el egy kicsit és ne kapd fel egyből a vizet ha mások megmondják (ha már kérdezted) hogy mi a véleményük.

Mellesleg a kommentjeid is tényleg gyerekesek, ami nem baj, hiszen tényleg az is vagy.

2010. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljak magammal?
2010. szept. 21. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!