Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Miért mond...

Miért ilyen? Miért mond mindig mást?

Figyelt kérdés
Apum vasárnap azt mondta hogy nem bánja,hogy van barátom meg hogy néha találkozunk iskolán kivül. Ma meg felhivtam,hogy el mehetek-e hozzá,hogy elmagyarázzam neki a kémiát. Erre azt mondja hogy szó sem lehet róla,meghogy nincs nekem jobb dolgom? Meg ha nincs akkor találjak és lerakta.
2010. szept. 15. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2010. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
15
2010. szept. 17. 22:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Apád hangulatember, és nem következetes. Gondolom más nehézséged is van emiatt vele.
2010. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Apukád félt téged, mert látja hogy lassan felnősz. Bevallom őszintén -bár még csak 20 éves vagyok- hogy én sem nézném jó szemmel ha a 15 éves lányom felmenne a barátjához mondván hogy kémiáznak...De hát ez van a világ változik én öregszem...:D

Bár megpróbálhatnád azt is hogy nálatok legyetek és akkor ha van otthon szülő, mert így ha látják hogy nem csináltok semmi rosszat akkor máskor megengedik hogy te menj a barátodhoz.

2010. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Iskolán kívül, de nem a srác lakásában. Könyvtárban kémiázzatok.
2010. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos hangulatember. Itt nincs könyvtár ahol tanulni lehetne.
2010. szept. 18. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne menj oda, szerintem se. Ki tudja, mi minden történne még a kémia tanulása mellett. Ilyen fiatal korban az ész elmegy könnyen. Hova kapkodsz? Nem jó a zöld dió, csak befőttnek.
2010. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az én eszem akkor fog elmenni ha ... mah hagyjuk. Engem nem ért meg senki,de majd ha belehalok a fájdalomba..akkor mi lesz????
2010. szept. 18. 23:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj istenem ne játszd már magad...aztán mondd már meg ugyan mibe és miért halnál bele?? Abba hogy nem kémiázhatsz a pasiddal? Tudod az életben vannak dolgok amikről le kell mondani, más dolgokért cserébe. Szokj hozzá.

És ha nem vetted volna észre senki sem mondott ilyet, hogy nem ért meg, egyszerüen csak idősebbek vagyunk mint te és nyilván tudjuk miről beszélünk...15 éves gyereknek nem helyénvaló hogy a barátja lakásán van huzamosabb ideig.

2010. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aham...na erről beszéltem.
2010. szept. 20. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!