Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet találni manapság olyan...

Lehet találni manapság olyan férfit, aki pénzes és családcentrikus, hűséges is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 13:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

az én párom nem pénzes, hanem szorgalmas, jó munkahelye van, és spórol. a többi stimmel :D

ja, és nem várom el, hogy eltartson, mert azt kihasználásnak hívják.

2010. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van, de ritka, mint a fehér holló :D
2010. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem így, amikor egy nő ennyire nyilvánvalóan a pénzre hajt, az nagyon ellenszenves.
2010. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Leht, csak sötét, mint az éjszaka, a ronda, mint a bűn!
2010. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Lehetni lehet, csak nem neked, Kisanyám!
2010. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, hogy a pénzzel kezdted, de igen, lehet, rengeteg múlik azon, h. mit látott otthon. Mivel egyre kevesebb a valóban jól működő család, egyre kevesebb az ilyen férfi is, de vannak azért. Aztán attól függ, hány valóban csak a pénzre hajtó lánnyal keverednek össze, úgy lesznek egyre csalódottabbak, gyanakvóbbak. Szóval sok múlik az időzítésen.
2010. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Igen lehet olyat találni, én megtaláltam , és igen..otthon vagyok, nem enged dolgozni, nevelem a gyereket, főzök, mosok stb szóval nekem is elmegy a napom ezzel, megteremtem neki a nyugodt hátországot, ő pedig dolgozik.
2010. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, de neked még ezekkel a paraméterekkel se lenne elég jó.
2010. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Valljuk be minden lány ilyen pasit szeretne de így ebben a kombinácioban élég nehéz találni hogy még szabad is legyen és pont ránk várjon...Legyen még joképu, szellemes, udvarias, tanult, inteligens..stb:-)) Sajnos ez nem így van, tokéletes férfi nem létezik ahogy tokéletes no se. Valahol mindig kompromisszumot kell kotni.Az már csak rajtunk múlik hogy ki mit tud jobban tolerálni.Nekem a gazdag férfiakkal nincs jo tapasztalatom. Legtobbszor szoknyapecérek, beképzeltek mert hozzászoktak hogy mindent megtehetnek.En inkább az inteligens, tanult és családcentrikus kozéposztályra szavazok:-))
2010. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
álmodj, királylány... de akadhat a Föld 6milliárd lakójából egy-kettő
2010. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!