Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó sztorit adnátok elő...

Milyen jó sztorit adnátok elő a családnak ha megnyertétek a lottót és nem akarjátok hogy tudjanak róla?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 12:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Miről ne tudjanak?

Hogy sok pénzed lett hirtelen, vagy hogy azt a lottón nyerted?

2022. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Fedo story hogy nem a lotton nyertem hanem masbol
2022. ápr. 7. 12:56
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ melyiket nyerem meg. 2-es találatom nekem is volt már, ez esetben nincsen semmi teendő senki nem fogja észrevenni azt a 2000 forintot.


Nagyobb nyeremény ami pár százezer sem kell hogy bármilyen mesével szolgálj.


Ha pedig megnyered a főnyereményt akkor behazudhatod hogy van egy milliárdos cukros bácsid aki odaáig vn érted és minden jóval ellát.


Vagy (és ami a legkézenfekvőbb) nem kezdesz olyan költekezésbe ami feltűnő lenne. És hetek hónapok alatt értelmesen átgondolod mire szeretnél majd költeni és mihez szeretnél kezdeni az életedben.

2022. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Es kisebb oszeget adnek elo nekik
2022. ápr. 7. 12:56
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
A kérdést nem értem...Miért kell beszámolnod arról, hogy mennyi a pénzed? Miért lenne ciki, ha a lottón nyerted volna?
2022. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
5-ös szerinted ha valaki megnyerné a lottó ötöst itt kérdezné kitéve magát necces emberek veszélyeinek?
2022. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiába van privát szám a nagy nyereményeseknek, de aki itt kérdez ilyen dolgokat és tényleg nyert az nagyon óvatlan és necces.
2022. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Én nem adnék elő semmilyen sztorit. Ha nyernék a lottón, senkinek sem adnék belőle. Engem mindenki utál, szóval hatalmas élvezettel küldenék el mindenkit a f...ba, aki emiatt felkeresne.
2022. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem adnék elő semmilyen sztorit. Elköltöznék állítólag albérletbe amit alig bírok fizetni és gürizek sokat, azért találkozunk ritkábban, közben meg haváj. FONTOS! Nem posztolgatnék magamról képeket amint két luxus call-girl társaságában koktélozgatok valami pálmafás bíccsen.
2022. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Jellemző: két luxus call-girl. Jaaa és még mi nők vagyunk szemetek, rohadékok, és hatalmasak az elvárásaink a férfiak irányába. Ők persze csodálatosak, első gondolatuk a k*rvázás.

🤮🤮🤮🤮🤮🤮

2022. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!