Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A párom édesanya rákos, a kezelések ellenére nem javul tehát haldoklik, már csak pár hete talán hónapja van.

Nem tudom mit kellene tennem, vagy mondanom, minden olyan bután hangzik, sajnálom, legyél erős...

Azt se tudom hogy hagyjam gyászolni vagy próbáljam elterelni a figyelmét és feldobni? Mi a helyes ilyenkor?


2010. szept. 14. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondj semmmit,csak legyél mellette,ha kell segítség segíts.Vedd le a párodrol a terhet és csinálj olyanokat ami segít abban h. ő többet lehessen az anyukájával.Ilyenkro nem lehet semmit modnani, sőt ha szóvá teszed,azzal szerintem csak ártasz,mert akkor mindig erre fog gondolni.Ha ő ki akarja beszélni magát,akkor csak hallgasd végig.
2010. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%
Ne felejtsd el, hogy még van majdnem egy hónapja, töltsetek vele sok időt, bíztassátok, és igen, mondjátok, hogy legyen erős, biztos sokat segít
2010. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha úgy viselkedsz vele, mint eddig, mert a sajnálkozás csak rosszul esik neki. Ha szüksége van segitségre, akkor legyél ott, de ne nhangsúlyozd, hogy mos rád van szorulva, segits teljesen természetes módon. Esetleg kérdezd meg, hogy neki mi jobb, ha vele vagy(tok), vagy szüksége van az egyedüllétre.
2010. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!