Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a név ami a legjobban...

Julcsi94 kérdése:

Mi az a név ami a legjobban tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Akár a gyerekednek is adnád ezt a nevet!
2010. szept. 13. 20:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy olyan nevet adsz, amilyet akarsz?? Olyan nevet adhatsz, ami az MTA listáján szerepel, mint anyakönyvezhető név! Íme: [link]


Lejjebb van a link külön a férfi, külön a női nevekhez.

Megnéztem, és sajnos az Emett nem szerepel a listán.


Nekem a Paloma tetszik nagyon, de ez a Zselyke ez gyönyörű!! Csak az a baj, hogy a rokonságom fele spanyolajkú, és nekem az is fontos, hogy ők ki tudják ejteni...a Zselyke pedig sajna nem esik ebbe a kategóriába :( Meg a magyar nevek jó nagy része sem.

Fiúneveken még nem nagyon gondolkodtam, de nekem a Benett nagyon tetszik.

2010. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Engem Júliának (Julcsi) hívnak! Sokan mondták már hogy nagyon szép nevem van, de é ki ne állhatom ezt a nevet!! Nem tudom, hogy a Julcsin kívül melyik az a becenév ami illik hozzám...
2010. szept. 14. 19:03
 33/35 anonim ***** válasza:
Hát a Júliával az a baj, hogy az a beceneve, hogy Julcsi :S Szerintem ha Júlia lennék, akkor senkinek sem engedném, hogy Julcsinak szólítson, csakis Júliának, mert az viszont szép.
2010. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Vagy a Júliából Lia név
2010. szept. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Fiú: Tamás, Balázs, Dominik

Lány: Viktória, Dorina, Ivett

2010. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!