Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány hónap alatt heverted ki...

Hány hónap alatt heverted ki a szakítást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:

4hónap után már nem éreztem hogy szeretem!

majdnem 4 évig voltunk együtt.

Lett egy barátom akibe szerelmes vagyok és ő segített hogy újra mást szeressek

2010. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 év után 6 hónap.
2010. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-2 nap.
2010. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A mostani kivételével egyik expasimba sem voltam szerelmes, így max. 5 percet vett igénybe, hogy "túltegyem" magam a szakításon.

Viszont ha a mostani kapcsolatomnak vége lenne, szerintem kellene pár év (min. 1-2), hogy tovább tudjak lépni.

2010. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült kihevernem. 3 év együttlét után 4 évig külön voltunk, szerettem végig, majd úgy alakult, hogy megint összejöttünk, azóta eltelt 6 év, született 2 gyermekünk és még mindig úgy szeretem, mint amikor beleszerettem.
2010. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem zavart amikor újra összejöttetek a tudat, hogy a 4 év alatt másokkal volt?
2010. szept. 13. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy egyoldalú kapcsolatom, én őt nagyon szerettem, ő neki én csak kaland voltam. Aztán dobott. Évekig nem hevertem ki, lett másik kapcsolatom, de mikor megláttam, összerándult a gyomrom, zavarba jöttem, rájöttem, hogy mivel ezt nem én zártam le anno, ezért nagyon sokáig érezni fogom még ezt. Már 8 éve nem láttam, de tudom, ha látom, még most is éreznék valamit. Most már mást szeretek, boldog vagyok, de valamilyen szinten még mindig bennem van ő és az az érzés.
2010. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4hónap alatt hevertem ki..
2010. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szakítottam vele, mikor már nem szerettem, így nem volt nehéz kiheverni.
2010. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 valakivel volt azalatt az idő alatt, és nekem is volt valakim, akiről azt gondoltam, hogy szeretem, de aztán rájöttem, hogy csak pótlásnak volt jó. Nem azért lett vége, mert bármelyikünk félrelépett volna, amikor szakítottunk, utána fél évvel ismerte meg a másik lányt és kicsit több, mint 3 évig volt vele. Tehát azt gondolom ,hogy ennél korrektebb nem is lehetett volna a dolog. Persze nem volt egyszerű utána ismét összejönni, nem is a másik lány miatt, hanem attól féltem, hogy ha már egyszer vége lett, akkor ez máskor is előfordulhat, de győzött a józan ész felett a szív és azt hiszem, jól tettem, hogy ismét beadtam a derekam.
2010. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!