Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lesz 1 napig áram! Mit...

Nem lesz 1 napig áram! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 19:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

szenvedni fogok

se tv, se semmi

noti is lemerülöben van...

2010. szept. 13. 19:14
 12/23 anonim ***** válasza:
63%

Hehe.... Akkor elmondom neked, hogy emberek milliói élnek áram nélkül minden nap. Pl én is, mert épp Afrikában vagyok, és a lakásomban csak napi 2 óráig van áram. És túléltem. Sajnállak, ha tv és szgép nélkül nincs mivel efoglalnod magad.

De azért adok ötleteket: beszélgess a családoddal, olvass könyvet, igen elemlámpával este, takarítsd ki a szobádat, és rakj rendet a szekrényedben, szortírozd a ruháidat, nemtom milyen idő van, lehet szakad az eső felétek, de ha nem, menj sétálni, találkozz a barátaiddal.

Válogass!

2010. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
menj át valami haverodhoz akinek van áram és töltsd fel nála a laptopot..ésakkor megvan oldva..amúgy meg hidd el nem fogsz belehalni ha egy napig áram nélkül maradsz;)
2010. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
... és természetesen nehogy lemerítsd a Duracell nyuszit az édes kis rózsaszín műbütyökben!
2010. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

jó, nektek lehet nem okozna ekkora gondot, de nekem igen.

asszem áramfüggő vagyok :S

2010. szept. 13. 19:26
 16/23 anonim ***** válasza:
Nálunk másfél éve 69 /!!!/ óráig nem volt áram. Azon kívűl, hogy tetemes anyagi kárunk lett, egész jól sikerült alkalmazkodni a körülményekhez. Egy nap áram nélkül nem a viág, viszont ha a szolgáltató hibájából történik ez meg, a törvény szerint jelentős kártárítés illet meg benneteket. Tehát: világíts gyertyával, beszélgess a sejtelmes fényénél, feküdj le korábban és aludd ki magad.
2010. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

majd írjátok már le, hogy mi volt a mai bk-ban

köszi

2010. szept. 13. 19:34
 18/23 anonim ***** válasza:
Jó ég, én mindig szerettem, amikor 1-1 napra vagy estére elment az áram, mert végre kiszakadhattunk a hétköznapokból, és tök hangulatos volt este gyertyafénynél vacsorázni vagy beszélgetni, esetleg olvasni.
2010. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lehet olvasni elemlámpával, társasozni, kártyázni, beszélgetni gyertyafénynél...
2010. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
egyedül vagyok.
2010. szept. 13. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!