Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy nem érdeklek...

Úgy érzem, hogy nem érdeklek senkit a családomban.(?)

Figyelt kérdés
Én keresek mindig mindenkit, engem meg senki. Ha vicceskedő kedvemben vagyok, akkor jól elvagyunk, de ha nehéz időszakom van, akkor senkit sem érdekel, hogy amúgy hogy vagyok és mizu velem. Úgy érzem, hogy egyszerűen nem szerethető a személyiségem és lehet azért van ez. Mit tegyek ez ellen?
2022. márc. 19. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Örülj neki, hogy nem háborgatnak mindenféle csipcsup dologban.
2022. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nézd a jó oldalát, nyugodt életed lehet.
2022. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nyugi, simán csak nem jófejek, nem veled van a baj. Senki sem szeret egy rosszkedvű ember társaságában lenni, mert az ő kedvük is rossz lesz. Sajnos az ember már csak ilyen. Persze, elvárhatod hogy törődjenek veled, mivel erre van a család, de ha nem teszik se keseredj el, inkább törődj magaddal és ha valakinek ezen emberek közül később nehéz időszaka van, szerintem nyugodtan megengedheted magadnak hogy te is leszard:D
2022. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy felületes a kapcsolat mindenkivel és esetleg a mélyebb témák megbeszélése vagy érzelmek kimutatása nem szokás, vagy nem fér bele.

Nem Neked, nem a Te személyiségednek szólnak ezek, én abban biztos vagyok, ne gyötrődj azon, hogy "nem vagy szerethető".

2022. márc. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért is ugrálsz nekik?


Hagyd őket a fenébe.

2022. márc. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te se hívogasd őket, legalábbis ritkítani kellene a hívások gyakoriságát.

Amúgy ez nem feltétlen baj, hogy nem hívogatnak mindenféle hülyeséggel.

2022. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyával élek még és a tesómmal. És amúgy jó a kapcsolatunk, sokat beszélünk mély dolgokról, a távolabbi rokonaimmal is és a külföldön élő tesómmal is. Ezért tartom furának. És ha rossz kedvem van, nem húzok le senkit, csak akkor nem pörgök és mosolygok annyit. Meg ha csinálok valamit, elérek valamit, akkor az valahogy nem olyan nagy szám. De ha mondjuk a tesóm, akkor wow.
2022. márc. 21. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!