Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be neki h...

Hogyan bizonyítsam be neki h nem kváztam?

Figyelt kérdés

Valamelyik idióta kollégám azt mondta a feleségemnek h kuváztam. Ami amúgy hibás mert munkaidőbe nem is tudnék mert idő van (pihenni se szoktam), ott vannak a többiek és szeretem őt. Mostanában elégéé eltávolodtunk egymástól mert kezdek kikészülni ( http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Akár írhatsz oda is:D

Most nem akarja elhinni h nem volt semmi és nem szól hozzám. Vagyis annyi igaz h volt ott egy csaj de nem csináltunk semmit és nem is volt kva. Ráadásul azzal a csajjal már kiskorom óta jóba vagyok szóval ha akarnék tőle valamit azt már megtettem volna. Nem magyarázkodtam sokat.

32/F


2010. szept. 13. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű dolgozni, de még normális embernek lenni sem úgy, hogy az ember nem tud aludni. Aki okoskodik, hogy de hát tudtátok, amikor bevállaltátok, próbálja ki. Ne a sírós gyereket, hanem valamit, amitől TÉNYLEG nem tud aludni. Nem 3 napig (bár az is kemény), hanem mondjuk egy évig.


A következőket máshová írtam, de ide is megvan a tanulsága:


Fax vagy Marco, már megint. Ezért Helénának írok tippet, ha akarod, elolvashatod te is, talán megérted belőle, miért vagy fax.

Tehát - tapasztalat - a bajok ott kezdődnek, hogy együtt kezd élni a pár. Mindegy, hogy van-e róla szerződés állammal-egymással-egyházzal, vagy nincs. Ahogy elindul az együttélünk-project, jönnek az üzemeltetési problémák. A pár egy családüzemeltető igazgatótanáccsá változik, az

érdeklődés homlokterébe a villanyszámla csekkjének befizetése, a kaják beszerzése, a mosás, takarítás, satöbbi megszervezése kerül. Kikapcsolódásul ott az esti film (ülünk egymás mellett, nézünk bele egy dobozba, és kussolunk, mert különben nem halljuk, mint mondat a harmadik nagyember az egyik nagyemberrel a másik nagyembernek. Ha meg nem kukán ülünk, hanem beszélgetünk, akkor minek is megy az a franc tévé?), és ott vannak a munkahelyi sztorik, hogy "Képzeld, az Ági lánya udvarlójának a nővére teherbe esett egy bakkecskétől", stb. Kár, hogy a férjünk azt sem tudja, ki az az Ági (mert még nálunk is sokkal rondább és kövérebb), és nem is érdekli. Mert ha valami érdekli, az mi vagyunk, nem a

kolléganőink rokonsága.

Azt az embert, a férjedet, Heléna, szeretted. Szerelemmel. Magadba fogadtad, és egy (vagy több) új életet kezdtél hordozni, akiket együtt hoztatok létre. Fejezzétek be az értekezleteket (napi legfeljebb 2db

tartható, összesen max. 1 óra hosszúságban), és kezdjetek beszélgetni. Menjetek le a parkba fél órára sétálni (annyit a legkisebb gyerek is kibír), és beszélgessetek. Ne arról, hogy kinek melyik kollégájával mi történt, az egy live Barátok közt (vagy Kórház a város szélén - a régebbi motorosoknak). Aki szereti az ilyesmit, nézze a kora esti műsorsávban, oszt' jó' van. Arról beszélgessetek, amilyen gondolataitok vannak. Amiket a férjed a haverjaival, te pedig édesanyáddal, vagy a barátnő(i)ddel szoktál megbeszélni. Ez nem könnyű, és sokáig is tart felépíteni újra a barátságot - de megéri.

(37 vagyok, nem maszkulin, de férfi, és van egy feleségem, aki most már újra a barátnőm is.)

2010. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ez a barkafaszú..

amúgy én nem fogok vele ilyeneket csinálni megnyugodhatsz. ha akar segíteni akkor segít ha nem akkor nem így jártam. tudtuk hogy sírni fog és mi lesz de azért arra nem számítottam h ilyen leszek...máskor okosabb leszek. az egészbe az a legszarabb h meghalni se lehet mert még a szellememet is elküldenék sóderért vagy valamiért

amúgy meg azzal a csajjal már találkoztak párszor. nem tudom h ki mondta neki ezt a hülyeséget de azt nagyon megszivatom

2010. szept. 13. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!