Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be neki h...

Hogyan bizonyítsam be neki h nem kváztam?

Figyelt kérdés

Valamelyik idióta kollégám azt mondta a feleségemnek h kuváztam. Ami amúgy hibás mert munkaidőbe nem is tudnék mert idő van (pihenni se szoktam), ott vannak a többiek és szeretem őt. Mostanában elégéé eltávolodtunk egymástól mert kezdek kikészülni ( http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Akár írhatsz oda is:D

Most nem akarja elhinni h nem volt semmi és nem szól hozzám. Vagyis annyi igaz h volt ott egy csaj de nem csináltunk semmit és nem is volt kva. Ráadásul azzal a csajjal már kiskorom óta jóba vagyok szóval ha akarnék tőle valamit azt már megtettem volna. Nem magyarázkodtam sokat.

32/F


2010. szept. 13. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gázos..:S

Ne is próbálj sokat magyarázkodni mert akkor még jobban gyanakodni fog. Próbáld kideríteni hogy ki volt az. Amúgy kamionos vagy? A másik kérdésedből az 5. oldalon található képekből nekem ez jött le. Amúgy durvák a képek :S

2010. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat magyarázkodsz a párodnak, azzal csak mélyebbre kerülsz szerintem. Én határozottan kijelenteném, hogy márpedig nem tettem semmi olyat, csak a kollégám izléstelen "tréfája" volt, és ennyi. Ha nem hiszi el, nem szakadhatsz meg.
2010. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne is magyarázkodj sokat, az hiteltelenné tesz. Ha nem csináltál semmit, kár a szót rágni rajta. Más kérdés, hogy a feleséged mit hisz, a bizalmatlansága pedig sértő. A sértésért pedig sértődni szokás, nem magyarázkodni. Javaslom, amíg rá nem jön, hogy mi az igazság, hogy tévedett, a saját "fegyverével honoráld" a dolgot.
2010. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem magyarázkodtam neki mert meg se történt. Csak elmondtam neki h nem történt semmi
2010. szept. 13. 15:43
 5/12 A kérdező kommentje:
amúgy az vagyok
2010. szept. 13. 15:43
 6/12 Réti bubuzér ***** válasza:
Ilyenkor szoktam alkalmazni a "Nagyon megbántottál, hogy ilyet egyáltalán feltételezni tudsz rólam..." szófordulatot, enyhe sértődött pillantással, majd hosszú hallgatásba burkolózással fűszerezve.
2010. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod érdekes ez a kamionosokkal kapcsolatban. Mármint a kamionos és a krva....

Bár ahogy a másik kérdésednél kiderült számomra, billencsen vagy.

A férjem is ilyen talicskával jár! És tudom, hogy van idő pihenni munkaidő alatt is.

Ha elhiszi, hogy te más nővel voltál, a kollegád szavának ad hitelt, akkor ott valami nagyon megromlott. Ha olyan régi ismerősöd a lány, barátod, akkor bizonyára a párod is ismerheti. Ha mégsem mutattad be neki....hát az talán hiba volt.

Nem kell magyarázkodni, annál rosszabb.

Le kell ülni, meg kell beszélni,

Ha nem szól hozzád, akkor gyerekesen viselkedik.

Biztosan kimerült, ingerült, nem egyszerű neki sem.

Mindketten hibásak vagytok, hogy idáig fajult a dolog, próbáljátok meg felnőttek módjára megoldani.

2010. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"munkaidőbe nem is tudnék mert idő van (pihenni se szoktam), ott vannak a többiek és szeretem őt" - én azt javaslom, az utolsóra tedd a hangsúlyt. Ha gyakorlati szempontokat kezdesz sorolni, abban még benne van,hogy de ha lenne időd, pénzed, stb. megtennéd. Arra kell helyezni a hangsúlyt, hogy nem is akarod.


Bizalom, oké, persze, de a lelke mélyén mindenki fél attól, hogy átb.asszák. Annyi ilyet hallani. Légy türelmers, ha a feleséged ötvenszer rákérdez,hogy "de biztos nem?" mondd el 50-szer is, hogy nem.


Én még azt csinálnám, hogy fognám az illető kollégát, és rábírnám, hogy vallja be a feleségednek, hogy kamuzott és kavart.

29/N

2010. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a másik kérdésedet is.

Szerintem neked 360 fokos változás kéne!!! De nagyon gyorsan!!!!!!

Először is tiszteld a saját gyerekedet!!! Ha nem tiszteled, később ő sem fog embernek nézni (tapasztalat...az apám egy utolsó szemétláda,akinek azért kellettünk a tesóimmal együtt,hogy legyen aki dolgozik a földjein! Soha egy puszit nem kaptunk tőle/nagyi mesélte,hogy mikor picik voltunk,akkor sem/,ma nagykorúként,önellátóként a tájára sem nézek,ha nem muszáj!)

Mi az,hogy "barkafaszú"? A saját babádról van szó!

ÉBRESZTŐ EMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mikor bevállaltátok a kicsit, tisztában voltatok vele,hogy sírni fog!


A feleségeddel meg legyél kedves,segíts neki a konyhában,vegyél neki virágot,vidd el vacsizni vagy moziba és vegyél ki néhány napot,hogy együtt lehessetek!

2010. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A munkatarsad miert nem mondja el a felesegednek az igazat? Miert mond ilyet a munkatarsad, ha nem igaz? Az ember nem mond ilyen jogtalanul foleg nem a kollegaja felesegenek. Te magadat nem tudod tisztazni, ha elviszed a felesegedet ide-oda, viragot veszel neki, azt fogja hinni, hogy tenyleg van mit megbannod. A kollegad mondja el neki az igazat! Csak ez segithet. Mifele kollega az ilyen?


Te pedig probalj meg jobb apa lenni. Akkor konnyebben megbocsat a feleseged.

2010. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!