Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnik a kapcsolatból a...

Hova tűnik a kapcsolatból a kezdeti túlbuzgóság?

Figyelt kérdés
Már féléve együtt vagyok a barátommal, de már nem érzem at amit az elején.
2010. szept. 13. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
EGyszerűen elmúlik.Kémia.
2010. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de olyan fura.
2010. szept. 13. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az igazi! Mi 2 és fél éve vagyunk együtt de még mindig nagyon szeretjük egymást! :)
2010. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Emulik es igen, kemia...de...azert van utana is elet ami nem feltetlenul unalmas. Az a kitarto tisztelet es szeretet ha a megfelelo embert valasztottad.
2010. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az igazi. Mi is régebb óta vagyunk együtt a párommal, és úgy imádjuk, szeretgetjük egymást, mint két tini, pedig már nem vagyunk annyira fiatalok. :)
2010. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de ti akik még most is fülig szerelmesek milyen gyakran találkoztok? vagy együttéltek?
2010. szept. 13. 14:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb. oda, ahova a szerelem...
2010. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ideje én is ezen gondolkozom. A párommal rengeteg sok durva dolgon átmentünk, hogy egymáséi lehessünk. Pár hónapig olyan szép volt minden. De mostanában azt vettem észre, hogy egyre kevésbé igényli azokat a dolgokat, amik eleinte elengedhetetlenek, szépek voltak. A közös séták, gyertyafény, esténként beszélgetések. Pedig én ugyanúgy igényelném, hiszen ezek a dolgok jelentik számomra azt, hogy összetartozunk, szeretjük egymást, nem csak úgy együtt élünk, egy fedél alatt. És nem tudom, hogy neki miért nem hiányoznak. Számonkérni pedig nem fogom rajta ezt. Csak bízom benne hogy részéről nem múlt el, amiért annyit szenvedtünk...
2010. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is hiányolom sokszor a kezdeti túlbuzgóságot.. Lehet hogy én se igyekszem annyira, de a nagy része nagyon hiányzik... Mivel fiatal vagyok, egy kapcsolattal mindössze, nem tudok messzebbmenő következtetéseket levonni.
2010. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi együtt élünk, és a baba is útban van már. Rengeteg időt vagyunk együtt, minden nap, természetesen, és a munkája miatt a nap nagy részét is együtt tölthetjük. Sokak szerint ez riasztó lehet, de mi igényeljük ezt a sok együttlétet. Szex is napi szinten van, még terhesen is. :)
2010. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!