Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám? Mit...

Miért ilyen az anyám? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval 12éves lány vagyok a szüleim 1,5 éve váltak el mert anyám megcsalta apámat egy faszival akivel azóta is együtt van.

Hát mit is mondjak a pasasról..

Agresszív már volt amikor bántotta anyámat is mégis együtt van vele.. Utálom..


Meg ugye van még 1 gond..

Szóval még amikor anyám-apám férj és feleség voltak akkor volt egy saját házunk.Válásnál úgy eggyeztek meg hogy eladjuk a házat,de amig nincs eladva addig mi lakunk itt.


De anyám persze ezt úgy gondolta h ide is jöhet az a pasi akivel most éppen együtt van..

És ugye a pasi most itt lakik,apám ezt nagyon ellenzi,volt amikor már be is akart jönni amikor itt volt anyám pasija hogy kicsit "útba igazítsa" de aztán leállítottam.De félek hogy apa megint beindul(mert igazábol teljesen igaza van a ház fele az övé)aztán bejön és kezdődik a balhé.


Ja és a Mamáék anyám szülei is nagyon utálják a pasit,nem is találkoztam már velük több hónapja mert véresen összevesztek(nem szó szerint értem) ezen anyámmal.


Ráadásul amikor éjszaka van akkor folyamatosan "izélnak".

De állandóan..és tök hangosan.Próbáltam már füllhallgatót,de akkor meg nem tudok elaludni a zenétől..:S Füldugóra nincs pénzem..:S


Ja meg amikor mondjuk tv-zünk akkor meg folyamatosan smárolnak meg nyaldossák egymást és ez engem rohadtul zavar és idegesít,mert szerintem ezt hadják meg akkor amikor ketten vannak...


2hetente 8.000.Ft-os fogamzás gátló,a legjobbból hogy még véletlenül se hízzon el miatta.. Még ha lenne pénzünk ilyen kiadásokra..mert most éppen nincsen mert most vettünk egy autót,anyám most végez egy újabb körmös-sulit(manikür-pedikür másod állásba)ja meg itt a karácsony is lassan meg a kocsi is januárba műszakis.De a méregdrága fogamzásgátó a legfontosabb...:@


Ja és anyám megsem kérdezte hogy van e kifogásom az ellen h itt alszik náluk a pasija..


Ja és a hapsinak van még egy gyereke is..elkényeztetett kis p*cs,de mindig Ő a tökéletes.60.000.ft bmx-et kap csakúgy.20.000.ft vans cipőt kap csakúgy.Új ruhák minden héten..Én meg rohadjak bele az 1 farmer gatyámba...:S


Mit csináljak hogy anyám végre észhez térjen?


12/L


2010. szept. 12. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnállak, - mert nincs "ellenszer"!

Az a helyzet, hogy az Anyukád egy végletekig önző ember, - az ilyen ember csak akkor zökken vissza a valóságba, ha elveszíti azt, ami a fő "érdeklődési köre".

-Megölni nem érdemes a fickót, mert ennél normálisabb emberek miatt is ücsörögnek börtönökben emberek, - nem ér annyit az egész! Az a külön bejáratú peched, hogy tudatosan visszaélnek a kiszolgáltatottságoddal.

-Vagy tudatlanul?

Vak szerelembe csöppentél, - csak nem szerelmi partnerként.

Mindenesetre minta már van előtted, hogy - normális körülmények között - milyen NEM (!) szeretnél lenni felnőttként.

Esetleg azt megpróbálhatod, hogy leülsz négyszemközt (hatszemközt) beszélgetni (!) - nem vitatkozni (!) - Anyukáddal, (velük,) és megpróbálod megértetni velük, hogy ma-holnap érett Nő leszel és Neked is vannak érzéseid, - kellemetlenül érzed Magadat abból az okból kifolyólag, hogy semmilyen területen nincsenek Rád tekintettel. Szerintem "megér egy misét", - próbálj meg beszélni Anyukáddal, (velük,) - és ne hagyd Magad "lerázni" az első kudarcot követően!

Próba, - "cseresznye"!

Ahhoz, hogy "lelépjél" fiatal vagy, - és háttered sincs!

-Ezt használják ki jelenleg!

Okos legyél, - ne csinálj meggondolatlanságot légy szíves!

Üdvözlettel: zollye

2010. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

...A nevelt lányom kétszer lépett le, - ma három gyerek anyja, és egyik anyaotthonból a másikba vándorol, - mint a kisebbség "sátoros" változata.

Se iskolai-, se szakképzettség, se munka...

Okos legyél - és türelmes, - de ugyanakkor határozott!

A határozottság nem egyenlő a szemtelenséggel, modortalansággal!

Üdvözlettel: zollye

2010. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nos, ezt tudnám legvégső esetre ajánlani:

Te és az igazi apukád, bementek a gyámügyre, hogy szeretnéd ha apukádnál élhetnél. Ennek viszont van pár buktatója. Íme:

-A gyámügy megvizsgálja a jelenlegi és a jövőbeli élőhelyedet. Ha a mostaniban van kifogásolni való, akkor az jó, de ha az új helyen találnak bajt, akkor az rossz.

-Mind két szülőd belekell, hogy egyezzen. (Tudtommal)

-Ez akár évekig is húzódhat.


Szerintem ezt beszéld át apukáddal, mivel hosszútávon ez senkinek se jó.

2010. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

sztem is ülj le anyuddal és beszéld meg vele szépen, nyugodtan! Ha nem érti meg hogy neked is vannak gondjaid, érzéseid és egy csöppet sem vagy kíváncsi kettejük magánéletére és érzelmeikre egymás iránt akkor nem szeret téged eléggé ahhoz hogy ezt tiszteletben tartsa! Nos sok sikert!

Teljesen átérzem a helyzeted, ugyanis pont máma lettem figyelmes egy SMS-re anyum telefonjában (Tudom nem szép dolog kutakodni más SMS-eiben de én csak egy telefonszámot kerestem amit a haverom anyum mobiljára küldött és kiszúrta a szemem!) ami ígykezdődött: szerelmem... és a vége: csók, szeretlek! mindkét fél részéről! 13 éves vagyok, a szüleim huszon éve házasok és vaan egy 23 éves bátyám és be kell vallani, hogy a szüleim kapcsolata nem éppen olyan mint a nászéjszakásoké... megértem anyum de én nem tennék ilyet amíg elnem válnék a férjemtől... még csak kezdődik de meglátjuk...

2010. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!