Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy végtelenül...

Mit lehet tenni egy végtelenül erőszakos, tukmáló családtaggal?

Figyelt kérdés
Kérsz tőle 2 szelet kenyeret, ad 4-et. Kérsz egy kanál levest, kiszed hármat. Nem kérszz valsamiből, folyamatosan nyomja eléd, tukmálja. Azt hiszi, ez a vendégszeretet...
2022. márc. 8. 17:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%
Képzeld 12-es, rendszeresen nemet mondunk lassan 20 éve. És mégis mindig 4 szelet kenyér pakolódik a táskába. Hol észrevéve, hol észrevétlenül. - ja, ha hagyjátok... mondjuk nekem alap, hogy más nem nyúl a cuccaimhoz, mert azt helyreteszem elég hamar.
2022. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenem, micsoda problémák, erőlteti hogy egyetek.. az erőszakos nem itt kezdődik, hanem ott, amilyen a faterom volt. hogy jobb volt nem a közelében lenni, mert baromi gyorsan ütött ok nélkül is. Elég volt neki ha nem tetszett ahogy nézel... Irigylem a problémáitokat.
2022. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, kívánom neked, soha ne tudd meg milyen mikor valaki tényleg erőszakos. És nyivákolás helyett becsüld meg a párod.
2022. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
94%
#23 Jaja, Afrikában meg éheznek, Ukrajnában meg háború van... lehetne még sorolni.
2022. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
13%
Kérj egy ezrest tőle. Minden nap.
2022. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom volt ilyen. Én tükröt tartottam neki. Amikor nálunk volt, visszaadtam. Már pukkadásig volt, de még tukmáltam. Aztán amikor rosszul lett, beígértem neki, hogy másnap megbeszéljük a dolgokat. És másnap felvilágosítottam, hogy mi is ugyanígy érezzük magunkat nála. Ne tegye ezt velünk! Ne akarja ő jobban tudni, hogy én mennyit kérek. Ne gondolja azt, hogy mindenki idióta körülötte, és csak ő a helikopter. Túl okosnak képzeli magát. Vegyen visszább. Az az ő nevelésének a csődje is lenne, ha a családja és a gyerekei annyira idióták lennének, hogy nem tudnák mennyit akarnak enni, és neki kellene megmondani ezt egy felnőttnek. Ne nézzen idiótának mindenkit maga körül. Az róla is szegénységi bizonyítvány. Hogy ilyen társaságba keveredett.

Egy ideig még megszokásból be-bepróbálkozott, de elég volt csak az az egy mondat, hogy "Anyuka már megint a legokosabbnak képzeli magát közülünk".

Voltak könnyek, voltak mártír tekintetek egy ideig - de hála a magasságosnak megszabadultunk az állandó agressziójától.

2022. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!