Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényeg megölöm őket?

Tényeg megölöm őket?

Figyelt kérdés

az anyukám ma a fejemhez vágta hogy az anorexiámmal meg fogom ölni őt és apát is.:((((

amikor azt mondom erre, hogy jó akkor vigyenek újra kórházba hogy hízzak mert magamtól nem megy, akkor meg az a válasz hogy az nem megoldás, mert attól még anorex maradok. a megoldás az, ha magamtól hízok. de ha nem megy??? ha nem tudok? akkor miattam meghalnak a szüleim???


2010. szept. 12. 20:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

minden bizonnyal nemhiányzik nekik a testképzavaroddal járó hercehurca.

ok-ok, elfogadom én,h ogy egy betegség, de na, erőltesd meg kicsit magad, fórumozz ilyen témákkal, stb. vagy egyél, minden rosszindulat nélkül, sosem értettem a dolgot, leülsz, megfogod a villát, letoslz 5 falatot, még ha rossz is, de nemndja senki hogy kibirhatatlan, megismétled félóra múlva, megint csak 5 falatot, stb. mennifogaz.

2010. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Te mi lenne ha a helyet hogy ilyen bar'mságon gondolkodsz ennél egy szelet vajas kenyeret.
2010. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarok nagyon csúnyát mondani a szüleidre, de gusztustalan, ahogy viselkednek.

Méghogy megölöd őket?És magukat felleősségteljes felnőtt embernek hiszik?

Te a gyermekük vagy.Az, hogy most beteg vagy, az ő alkalmatlanságukat mutatja. Most is mit csinálnak:ki akarják magukból vetni a problámát, a betegségedet, a CSALÁD betegséghét, ami világot gyújthatna végre a korlátolt, rettegő kis elméjükben, hogy mi nincs rendben a családban...

Nekik kellene segíteni neked, de vaészeg nem akarnak szembesülni azzal, hogy valamit nagyon elszúrnak, így ezért inkább magadra hagynak. Önzőek és hihetetlenül gyávák.


Orvoshoz kellene fordulnod, ez a lényeg, valahonnan segítséget és támogatást kell kapnod. Nem tudom hány éves vagy, ez fontos lenne.

Ha nem emgy az orvossal kettőzött erővel, akkor a családterápia lenne fontos, ezt azért nem legelső megoldásnak írom, mert a szüleid baromira nem szembesülnek a SAJÁT problémájukkal, felelősségükkel.A pszichiáterrel egyetemben ez lenne a következő lépés, együtt elmenni családterápiára.

Te nem vagy hibás!!!Ha valaki hibás, azok ŐK!Ez az ő saruk, 90%-ban, nem a gyereké!!

Nagyon drukkolok. Menni fog, ne félj!

2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Valóban nem szerencsés ilyet mondaniuk, de tény, ha tényleg aggódnak érted, abba bele lehet betegedni. Az állandó stressz amiatt, hogy mi lesz veled komoly betegségekhez vezethet, ami az életüket megrövidíti. úgyhogy ha nem is egyenesen, egy késsel, de alattomosan mint egy méreg, igen is megölheted őket is. Úgyhogy ezzel is számolj amikor szenvedsz. Te szerintem pontosan tudod hogy miért nem akarsz enni. Hát győzd meg magad hogy nem igaz ez. Talán segít.
2010. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyél már! Enni jó:P
2010. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

köszi nagyon h válaszoltatok, sokat jelent és nagyon érdekes hogy milyen más egyesek véleménye.

egyébként 164/42 vagyok és 16 éves.

2010. szept. 12. 21:49
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szeretnek,és féltenek Téged,mert a gyerekük vagy..én is Anya vagyok,tudom milyen érzés..ezért mondják ezt,nem azért mert rosszat karnak Neked,átvitt értelemben használják ezt a kifejezést..bár az igaz,hogy az aggódásba bele is lehet betegedni.."Fogadj nekik szót",tudom h nagyon nehéz,mert Te meg vagy elégedve a testalkatoddal,de kérlek tedd ezt,jót teszel Magadnak is,és Nekik is!
2010. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja bocs,most olvasom h nekik mi a reakciójuk kérésedre..nehéz eset,helytelen h nem akarnak kórházba vinni..vsznínűleg már volt tapasztalatuk,voltál már kórházban,de ez csak rövidtávon segített,vmennyit biztosan híztál,hosszútávon nem volt eredményes.A magadon való "segítés" nem hiszem hogy menni fog..próbáljatok együtt más alternatívát keresni,bármi lehet ez,akár másik orvos,kórház,pszichológus,vagy közös főzőcskés ,étrend kialakítása..
2010. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Azért mondják ezt, mert nagyon aggódnak érted.

Voltál már pszichológusnál? Melyik kórházban voltál? Miért engedtek ki, ha még nem gyógyúltál meg?

2010. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!