Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzed magad a családodban?

Jól érzed magad a családodban?

Figyelt kérdés
Boldoggá tesz a családban betöltött szereped?
2022. márc. 4. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
87 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Gyűlölöm őket. Az asszonnyal csak a lakáshitel köt össze, a gyerekeket meg legszívesebben árvaházba adnám.
2022. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de csak ha azt a szűk családi kört nézzük, akiket szeretek és akikkel tartom a kapcsolatot. Ami nem túl sok sajnos, de értük hálás vagyok és velük jól érzem magam. A többi meg inkább csak vérrokon, de nem tekintem valódi családtagnak.
2022. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Férjem, lányom, vejem körében igen.
2022. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos azt kell mondanom hogy nem :( Anyámmal pocsék a viszonyom, apám azt sem tudja szerintem hogy élek, az idézőjeles testvéreim pedig mintha teljesen idegenek lennének. Már csak abban bízom ilyen téren hogyha egyszer megtalálom az igazit és lesznek tőle gyerekeim, sokkal boldogabb leszek majd.
2022. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Is-is. Szüleim családjában, tehát mint gyerek szerepben vagyok én, azt utálom. 80%-ban szenvedés a velük töltött idő és a szerepem is arra korlátozódik, hogy egy csicska vagyok.

A saját családomban /férj, gyerekek/ viszont csodálatosan és teljesnek érzem magamat, megtaláltam a helyemet. :)

2022. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nevelőanyám egy utolsó, undorító kétszínű, nárcisztikus dög, a testvérem pedig molesztált, szóval gyűlölöm őket. Miattuk lettem olyan, amilyen. Ha ők nem tesznek tönkre, akkor normális ember lehetnék.
2022. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Nincs családom, ám ettől függetlenül nem érzem magam jól. Nagyon szeretnék családot, de úgy néz ki, már nem lehet.

Bár ahogy elnézem az itteni válaszokat, lehet, hogy attól sem lennék boldogabb.

2022. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
6 lehetsz normális ember. dolgozz rajta, ha úgy érzed nem vagy az.
2022. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Már nem, csupán egy oka van. Az egyik legfontosabb személy az életemből már nincs velünk 🖤😭😢

Ha velünk lenne ismét tökéletes családom lenne, de akik maradtak őket se adnám semmiért sem. Legjobb család 💕

2022. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Igen, nem lakom a családommal, de minden hétvégét a szüleimnél töltök, kártyázunk, társasozunk. Minőségi időt vagyunk együtt.

Emellett sokat beszélünk, nagyon szerencsésnek érzem magam hogy igazi családot tudhatom magamnak❤️

2022. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!