Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fognak válni a szüleim?...

El fognak válni a szüleim? Hogy dolgozzam fel? 16/F

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sokat jelent a család, nagyon fontos nekem mind a két szülőm, ezért is olyan nehéz. Mostanában apám nagyon sokat dolgozik, ezért anyám haragszik, mert ő inkább kirándulna. Emiatt sokszor veszekednek, a napokban hallottam hogy veszekednek és akkor apám azt mondta anyámnak hogy ő el fog válni. Ezt csak azért mondta mert ideges volt, vagy komolyan gondolhatta?

2022. febr. 28. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Először biztos nagyon rossz lesz,a ztán idővel megszokod a helyzetet.
2022. márc. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha sokat veszekednek, feszült otthon a hangulat, és tényleg elválnak, akkor észre fogod venni hogy ez valójában nem kár, hanem baromi nagy megkönnyebbülés. Ha apádat amúgy is alig láttad a munka miatt, akkor még csak nem is nagy változás (itt jegyzem meg, hogy nekem sem jön be ez az "olyan fontosak vagytok, hogy sosem vagyok veletek" duma).

Nekem négyéves koromban váltak el a szüleim, nem viselt meg olyan nagyon. Az én apám is sokat dolgozott, háttérember volt az életemben. Válás után esküszöm többet volt velem mint addig. Minden második hétvégén.

Te meg már 16 éves vagy, alakulnak a kortárs kapcsolataid, a magánéleted, nem a szüleid a mindened. Ne zuhanj össze egy válás miatt.

2022. márc. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak fenyegetőzött. De ha rossz nekik együtt, jobban teszik, ha elvalnak.
2022. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Szülei életébe nincs joga senkinek beleszólni főleg nem egy gyereknek.

Bízzál egyelőre benne hogy csak hírtelen düből mondta apád amít mondott.

De az is lehet hogy elhidegültek egymástól.

Bízzák abban bármi legyen is jó kapcsolatod marad a szüleiddel és mindig szeretni fognak

2022. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
92%

Som hatasod sajnos nincs a helyzetre, meg annyi se, mint amennyit gondolsz. Szoval ha valnak is magad ne bantsd emiatt.


Ha nem valnak akkor oke.


Ha elvalnak akkor erre figyelj:

- Ne porgesd magad bele a dolgokba. A tanulas most a lenyeg neked, ha valnak is a szulok, mert ezen mulik a jovod!

- Apa fizessen tisztesseges gyerektartast.

- Attol hogy elvaltak minket szulovel tartsd a jo kapcsolatot! Hivd fel oket, talalkozzatok rendszeresen

- Az egyetem alatt is tamogassanak! Neha elvalt szulok ugy gondoljak, hogy 18 a gyerek es viszlat, felnott, sajat laban kell hogy megalljon. - SOHA ne mutasd meg ha kepes is vagy ra, ha dolgozol diakmunkaba komolyan mondom NE mondd el otthon, mert igy mar fuggetlennek fognak tartani aztan onnantok baszhatod a tamogatast.

- Tanulj, jard ki az egyetemet, legyen jo munkad, sajat eleted: baratnod, aztan feleseged, gyerekeid. Ez a cel. Az hogy a szuleid hazassagaval mi tortent pedig csak mellekes zaj. Nincs ra hatasod.

2022. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!