Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fognak válni a szüleim?...

El fognak válni a szüleim? Hogy dolgozzam fel? 16/F

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sokat jelent a család, nagyon fontos nekem mind a két szülőm, ezért is olyan nehéz. Mostanában apám nagyon sokat dolgozik, ezért anyám haragszik, mert ő inkább kirándulna. Emiatt sokszor veszekednek, a napokban hallottam hogy veszekednek és akkor apám azt mondta anyámnak hogy ő el fog válni. Ezt csak azért mondta mert ideges volt, vagy komolyan gondolhatta?

2022. febr. 28. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted vadidegenként ezt mi honnan tudhatnánk....????


Nem ismerünk benneteket, semmiféle körülményeiteket...

EGyedül te tudod, hogy milyen vérmérsékletűek a szüleid, és máskor is szoktak-e ilyen túlzó dolgokat odamondani egymásnak egy vita felhevültségében....

2022. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom apád azért dolgozik, mert addig sincs veletek. Sok ilyen pasas van, csak kolonc neki a családja.
2022. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2/2, ez nem igaz, ő nagyon szeret minket, azért dolgozik annyit, hogy nekünk jó legyen
2022. febr. 28. 18:10
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Mind ezzel takarózik..... Megértem hogy el akarod hinni, de nagyon gyerek vagy még. Ha szeretne titeket, veletek lenne, nem azon hogy minél kevesebbet kelljen a közeletekben lenni.
2022. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Idő
2022. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is így kezdődött anno. Apám sokat dolgozott, bár kevesebbet keresett mint anyám.

Aztán egyszer csak kiderült, hogy összeszűrte a levet a titkárnővel és lelépett vele.

Ez egy eléggé közhelyes story, lehet, hogy nálatok nem ez van.

Annyi azonban bizonyos, hogy sajnos a szüleid párkapcsolatát rajtuk kívül más nem ápolhatja/mentheti meg. Tehát bármi is történik, az nem rajtad múlik, véletlenül sem a te pihád.

De ha egyéb erre utaló jelet nem tapasztaltál (gyakori veszekedések - az én szüleim esetében éveken keresztül heti rendszerességgel ment az esti ki mit csinál mennyi részt vesz ki miből és az miért rossz/jó elég/nem elég) akkor valószínűleg csak egy, a vita hevében, nem komolyan gondolt kijelentés volt.

2022. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Másoknak is elválnak a szülei, nem nagy dolog. 🤷🏽‍♂️
2022. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

#7

Hát de, van akinek nagy dolog. Lehet, hogy téged nem zavar, de van, akinek ezt sok időbe telik feldolgozni.

2022. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

2-esnek beindult a fantáziája - ne törődj vele Kérdező, a saját dolgait vetíti ki. Honnan is ismernénk a helyzetet 3-4 mondatból?


"ő nagyon szeret minket" - ez a lényeg, meg fogják oldani a problémát. Valószínű idegességében mondanak oda egymásnak, de ez nem a te dolgod.


"Kirándulni" - a szomszédban háború van, milliószor nagyobb gond. És kirándulni lehet majd később is.


Ha együtt vagytok - vacsora, nyugi van - próbáld egy kicsit vidámmá tenni a hangulatot, vagy beszélj a tanulmányaidról, mi volt érdekes, stb. A felnőtteknek mostanában sok gondjuk van.

2022. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Közhely, de az idő segít.


Én is ilyen voltam, nagyon nagyon rossz volt. Hónapokig nem bírtam feldolgozni, aztán egyszer csak elmúlt.

Most meg az otthonom után sóvárgok, miután háború tört ki az országomban és el kellett jönni.

2022. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!