Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem alakul úgy soha...

Miért nem alakul úgy soha semmi ahogyan szeretném?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Sajnos könnyen beleesek a pasikba. Már kezdtem azt hinni kinőttem ezt a hülyeséget, de ha kedves velem vki, vagy megnéz magának/érdeklődik utánam, akkor azt már úgy könyvelem el, hogy tetszem neki. Most is volt egy ilyen eset. Írtam neki (a "jelek" miatt), de ő elolvasta és nem válaszolt. Máskor is volt már hasonló eset, és akkor is koppantam. Ilyenkor mindig csalódom, és a nem létező önbizalmam is elmegy...


Tényleg már annyira rossz, hogy nem kellek senkinek...Egyedül fogok maradni mindig? Mások évek óta a barátjukkal együtt vannak, engem meg észre sem vesz senki.


2010. szept. 12. 11:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Hallani, hogy a lány is nyugodtan kezdeményezhet, de ha én lépek, akkor soha sem lesz számomra jó vége. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy más lány/nő is kapott már visszautasítást?
2010. szept. 12. 11:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el,biztosan valamit nem jól csinàlsz,a sok hibàból csalódàsod lesz,de ugyanakkor tanulsz belõle.Vàrjàl türelemmel,nem kell rögtön irnod senkinek!Hagyd az keressen,aki azt érezteti veled,hogy tetszel neki,mert igy olyan,mintha nyomulni akarsz,és ezt sokan nem szeretik.

Fel a fejjel!

2010. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, velem is így van.

Én ugyan 18 éves vagyok, de nem volt még egy barátom se.

:/

2010. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

20 éves pasi vagyok. Sajnos könnyen beleesek a csajokba. Már kezdtem azt hinni kinőttem ezt a hülyeséget, de ha kedves velem vki, vagy megnéz magának/érdeklődik utánam, akkor azt már úgy könyvelem el, hogy tetszem neki. Most is volt egy ilyen eset. Írtam neki (a "jelek" miatt), de ő elolvasta és nem válaszolt. Máskor is volt már hasonló eset, és akkor is koppantam. Ilyenkor mindig csalódom, és a nem létező önbizalmam is elmegy..


Teljesen ismerős ez az érzés...Én már egyszer feltettem a kérdést,csak a párkapcsolatok rovatba.Semmi meggyőző választ nem kaptam,úgyhogy én sem tudok rá mondani semmit! :)

2010. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a pasikat elcsábítani kell nem pedig írogatni nekik, meg szemtől szemben megmondani,hogy tetszik. ez a legrosszabb amit egy nő tehet. hidd el ha csak elhúzod a mézesmadzagot, flörtölgetsz sokkal többre mész mintha színt vallanál. ha jeleket kapsz akkor adj te is jeleket, de te "fuss" a pasi után. És nyugi nem fogsz egyedül maradni, csak meg kell tanulni bánni a pasikkal.
2010. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bocs kimaradt a NE, szóval Ne te "fuss" a pasik után. :)
2010. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De hogy kell flörtölgetni egy olyannal aki tetszik?

Tudom ennyi idős korban már tudni kellene ilyesmit, meg ennek belülről kellene jönnie, de én ilyen dolgokat nem tudok...Meg mivel én egy elég visszahúzódó lány vagyok, attól félek hülyén jönne ki ha elkezdenék flörtölgetni. Az nem én lennék, mert mindenki egy "jókislánynak" tart, és csak leégetném magam....

2010. szept. 12. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedzetnek ne hidd azt, hogy mindnekinek tetszel, aki csak normálisan szól hozzád, eléggé el vagy tájolva. Kb az esteed egy 13-14 évesre emlékeztet, nagyjából akkor csinálják ezt a gyerekek, hogy húúú pistike megcsikizte marikát, biztos szerelmes belé. Próbálj ezen agyban tóljutni, a többi más jön magától.
2010. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!