Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindig ezt?

Miért mondja mindig ezt?

Figyelt kérdés
Apum mindig azzal csesztet hogy kövér vagyok, persze magába nem néz hogy egy alkoholista, és miért váltunk el tőle. Meg régen volt egy fiú barátom és ő mindig azt mondta hogy neki a vékonyabb lányok tetszenek és számára kövér lennék. Nyilván ő sem nézet magába meg a rossz tulajdonságaiba. Sokan mondták hogy lehet b*zi volt. Mert amúgyis attól félt. Lehetséges hogy ő valóban az is volt. Valaki tudna valami tanácsot adni, az önbizalmam jelenleg a méllyben van, és nagyon bánt hogy apum mindig azzal a dologgal dob meg, mit tehetnék, félek hogy tényleg nem fog elfogadni senki?
2022. febr. 19. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
És tényleg sok felesleg van rajtad? Mert azon lehet változtatni.
2022. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Én 130 kg vagyok majdnem. Szerető férjem van. Amíg 50 kg voltam, csupa hülyével volt dolgom. Attól, hogy kövér vagy, még lehet szerető társad. Azzal az alkesz bu zival meg miért tartod a kapcsolatot?
2022. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Nézd meg a testtömeg indexedet. A mai ideál az, ha valaki szó szerint sovány. (Ami egyébként nem normális és egészségtelen is.)

Ha csak 5-6 kg zsír van rajtad (ami azt jelenti, hogy nem vagy csupa csont és bőr)az szerintem még a normális kategóriába esik. Ha a testtömegindex alapján normális kategóriába esik a termeted, akkor pedig nyugodtan megmondhatod a sértegetőknek, hogy nem, az én súlyom normális, a ti fejetekben propaganda által elültetett anorexiás ideál a beteg, én egészséges vagyok.

Amúgy az alkoholista apa olyan fitt, sportos, ideális testtalkattal randelkezik? Tudtommal az alkohol hízlal, nem is kicsit, és ráadásul aránytalan, elhízott termetet ad. Szerintem apukád azért neked mondja, hogy kövér vagy, hogy addig is ne saját magának kelljen amikor tükörbe néz. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy apa, nem úgy érted, hogy te vagy kövér?

2022. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem csak másoknak kell magába nézni. Ha tényleg kövér vagy, akkor min sértődsz meg? Én is az vagyok, nem ér meglepetésként. Viszont nekem senki nem bszkodja így a pofámba. Lehet, hogy itt kellene elsősorban az okokat keresni.
2022. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Át kell állni arra az életmódra, hogy annyi kalóriát viszel be, amire szüksége van a szervezetednek.

Működik.

Képzeld el. Tervezd meg. Tartsd be. Érd el.

2022. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
De, ha kövér vagy, akkor miért sírsz?
2022. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg ne foglalkozz más véleményével ha jól érzed magad a testedben, akármennyi felesleg van rajtad, mert nem számit ha nincs az egészséged kárára! Szeresd magad és érezd magad jól mert te így vagy jó ahogy most vagy!
2022. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
utolso miert lett lepontozva?xd igaza van
2022. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Huszonegyedikszázad ***** válasza:
82%

Pont ezèrt. Hogy a saját hibáival ne kelljen szembe néznie.

De hidd el, ha vékony lennél, akkor meg az öltözködésed, a sminked, a hajad, a szobád… bármi másod zavarná.

Sirokai Diána szerintem sokat tudna neked segíteni az önelfogadásban (van TikTokja is). De ha nagyon durva a helyzet, egy pszichológust javasolnék.

2022. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem akar vele rosszat, segiteni akar.
2022. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!