Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Párom családja/én családo...

SOS! Párom családja/én családom? Kinek tegyünk a kedvére?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gyorsan kéne segítség, mert ma kell döntenem. A helyzet a következő: mindkettőnk szülei messze laknak, ritkán tudunk hazamenni látogatóba. Nekem van az előző házasságomból egy kislányom, így ha megyünk kicsit többet vagyunk az én szüleimnél, aki "unokázna", a kicsi meg vágyik a nagyihoz. Egy hónapja hívtak minket a szüleim most hétvégére, mert lesz a településen fesztivál, bál, meg stb (apukám szervezi). erre hétfőn szól a párom anyukája, hogy a nagyi szülinapját tartják aznap, és ő is vár minket(75 éves lesz). egyszerre csak egy helyen tudunk lenni... mindketten a saját családunknál szeretnénk, mert senki nem akarja megbántani az övét. Plusz én annál is inkább, mert nem igazán kedveljük egymást "anyóssal" így nem érzem jól magam ott, beszélgetni se tudok velük, mert rendszerint olyan a téma, hogy nem tudok hozzászólni . Szerintetek hogy döntsünk?

(az kizárva, hogy mindkét helyen, hiszen nem érnénk oda, csak estére)


2010. szept. 10. 09:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek a hozzászólást

ma indulunk, és ma ottalszunk náluk. de ők azt szeretnék, hogy vasárnap is ott legyünk, mert akkor lesz a vendégség, vendéglátás + jönnek a közeli rokonok

2010. szept. 10. 11:22
 12/12 anonim ***** válasza:
A gyerekre is gondolhatnának ilyenkor, amikor beszerveznek valamit, nyugodtan menjetek el fesztiválozni, ha morognak, az ő bajuk.
2010. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!