Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott aludhatok 18 évesen?

Ott aludhatok 18 évesen?

Figyelt kérdés
Köteles vagyok megkérdezni édesanyámékat, hogy ott aludhatok a páromnál vagy ezt már nem szokás megkérdezni,mert hogy felnőtt ember vagyok?

2022. jan. 27. 23:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Jogilag nem akadályozhatnak meg, de ha ahhoz van kedvük akkor nem kötelességük visszaengedni téged a házukba.
2022. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Szólni illik azért róla, hogy nem alszol otthon.
2022. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Ott aludhatsz, de azért illik megbeszélni előtte. Amíg ott laksz, lehetnek feltételeik, és bizony ha nem akarnak elengedni, de mégis elmész, akkor megvan a joguk ahhoz, hogy vissza viszont ne engedjenek.
2022. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
87%
Beszeld meg edesanyaddal, orulni fog hogy megkerdezted, termeszetesen jogilag ott aludhatsz, azonban edesanyad es edesapad tart el teged, igy nyilvan toluk kell engedelyt kerned :) En anno 14 evesen aludtam ott a baratnomnel, es megbeszeltem edesanyamekkal, bevallom nem orultek, de megengedtek, jelenleg 24 vagyok es joban vagyok a szuleimmel nem tortenik semmi baj ha ott alszol a baratnodnel vagy baratodnal csak vedekezzetek es tajekoztasd a szuleidet rola! :))
2022. jan. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem engedélyt kell kérni, hanem szólni kell, hogy ide meg oda mész. Barátodhoz elmenni meg nem rossz dolog. De sose kamuzz, mert elveszted a bizalmat és nem kapod vissza!
2022. jan. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%

Hát nem tudom ki az a szülő aki a 18 éves lányát/fiát kidobja otthonról csak azért mert a nem tetszésük ellenére a barátnőjénél/pasijánál aludt.

A f@sz nappal is feláll.

2022. jan. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
#6: Nem az ottalvással van baj vagy a dugással. Hanem a pasival. Gondolom, te se támogatnád, ha a 18 éves lányod elcseszi az életét egy drogfüggő miatt. Például.
2022. jan. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Amíg otthon élsz, pláne ha eltartanak, azért illő minimum szólni.
2022. jan. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
Szólj, de nem az engedélyét kérd.
2022. jan. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Szólj nekik, mert ha bármi történik legalább tudják, hogy hol vagy.
2022. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!