Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Belehabarodtam?

Mit tegyek? Belehabarodtam?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért érzek így. A szomszédom egy helyes kedves pasi. Családja van, és nekem is. Megvagyunk a férjemmel, szeretjük egymást, s mégsincs minden rendben ezek szerint. Szégyenlem magam.

Úgy érzem megkedveltem őt, a szomszédomat. Hogyan tudnám elfelejteni, s csak mint szomszéd gondolni rá?

Egyidősek a kisgyerekeink, hol nálunk, hol náluk játszanak a gyerekek együtt.

Két nagy pofon lehet helyre tenne!


2010. szept. 9. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlóképpen voltam a párom legjobb barátjával. Átgondoltam,és rájöttem,hogy észhez kell térnem,nem is szabadna ezen gondolkoznom,nemhogy félrelépni. Egy kaland sem ér annyit,hogy miatta feladjak egy több éves kapcsolatot.

Esetedben ez sokkal súlyosabb. Ha ne adja isten "összejönnétek" és ez kiderülne ez két családot tenne tönkre,és sok mindenkinek fájna! Mérlegelj,csak ennyit tudok mondani!

26/N

2010. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*Gondolkodnom,bocsánat.
2010. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom! De ott motoszkál, s nem tudom elfelejteni! Elmondani, beszélni róla senkinek nem tudok, ezért írtam ide.

El kellene felejtenem mindenképp, de nem megy! S nagyon bánt a dolog!

2010. szept. 9. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Agyban dől el!!! Stabil, szerető családod van, el ne dobd, kockára ne tedd!
2010. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is pontosan így voltam vele,folyton ez járt a fejemben,még elalvás előtt is,de amikor ránéztem a páromra,akkor annyira szemétnek éreztem magam,és annyira megsajnáltam őt.Majd elkezdtem azon gondolkodni,hogy ha fordítva lenne,és ő fantáziálgatna egy másik nőről az nekem hogyan esne. Akkor döntöttem úgy,hogy márpedig kiverem a fejemből a fickót. Elkezdtem többet szeretgetni a páromat(mert ugye amikor belehabarodtam a másik pasasba,akkor ezt valahogy mellőztem) ,amit természetesen viszonzott,mondjuk,egy ideig poénosan kérdezgette,hogy "na mi van csak nem valami rosszat tettél,amit így teszel jóvá?",mert picit furi volt a hirtelen változás.De idővel sikerült kivernem a fickót a fejemből!
2010. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hasonló a problémám,és teljesen idiótának érzem magam.Úgy viselkedek,mint egy kamasz,és ráadásul nem akartam,hogy ez történjen.Mondjuk Ő nem szomszéd,de éppen eleget látom így is,ami megnehezíti a helyzetet.S már azon a ponton van a dolog,hogy szerintem sejt valamit,mai elég kínos.Nekem az arcomra van írva mindig minden érzésem,bánatom,és ráadásul rohadt érzékeny és lelkis vagyok.

Mindemellett tisztelem a páromat,és biztos,hogy elundorodnék magamtól,ha tovább lépnék az ábrándozásnál.Olyan furcsa ez,csak jön,mit a forgószél,és nem tehetsz ellene,a szíved meg sajog,és gyötör a bűntudat...

2010. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl nagy a kockázat.Túl sokat veszíthetsz.Gondolj a gyerekeidre.Ha egy család szétesik,a gyerekek veszítenek a legtöbbet.Kevés dolog van ami annyira megviselné őket mint egy válás.

De eltúlzod a jelentőségét.Ez a gondolat csak benned van,gyenge kis vívódásod nem befolyásolja a valóságot,és megmarad képzelet szinten.Csak egy eltévedt bárány vagy,majd elküldöm farkasaimat hogy kiűzzenek a gonosz erdőből,és visszatereljenek a helyes útra.Nem te vagy az első akiben elhal majd az érzés,feleségek milliói esnek át hasonló kisebb-nagyobb fellángolásokon,amikből nem lesz semmi,mert végül győz az alom védelme nevű ösztön.

2010. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Remélem majd a hideg közeledtével kevesebbet fogunk találkozni, s ez segít, hogy feledésbe merüljenek a gondolataim. Minden reggel összefutunk szinte.

A családomra kell koncetrálnom, nekem ők az életem! Még ha nehéz is lesz, de végigcsinálom! Köszönöm szépen kedves hozzászólok!! Öntöttetek egy kis lelket belém úgy érzem! :-)

2010. szept. 11. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!