Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek mennyire okés?

Ez szerintetek mennyire okés?

Figyelt kérdés

A leendő párom azt mondja, hogy házasság után sem leszünk közös kasszán..

én nem tudom mennyit keres pontosan(háromszor annyit mint én)csak sejtem..

amúgy nem aza szarrágó tipus, inkább nagyvonalú..


2010. szept. 9. 14:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
világosítsd már föl a drágalátos párodat, hogy ez rohadt szánalmas. .
2010. szept. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Purgatórium


"Mindent megbeszélnek,és ha az egyiknek szüksége van pénzre mert megszorult,akkor a másik ad neki."

Nálam ez jelenti a "közös kasszát". Lehet mindenkinél kicsit más a fogalom.

Nem feltétlenül az a közös kassza, hogy konkrétan a pénz egy helyen van, hanem az, hogy együtt gazdálkodnak a kerettel, ami a 2 tételből összeadódik. Legalábbis nekem ezt jelenti.

2010. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
ja, jol látod:-)
2010. szept. 10. 16:13
 24/24 anonim ***** válasza:
Van egy korábbi válaszom is,abban van a külön kassza.A közös kasszáról nem fejtettem ki a véleményem.Amit te idézel az nem a közös kassza,hanem kivétel a kölön kassza szabálya alól.Mert hiába van a két ember külön kasszán,az nem azt jelenti hogy soha,semmilyen esetben nem lehet a másiknak pénzt adni,ha valami gondja van.Házastársak,nem ellenségek.
2010. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!