Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek mennyire okés?

Ez szerintetek mennyire okés?

Figyelt kérdés

A leendő párom azt mondja, hogy házasság után sem leszünk közös kasszán..

én nem tudom mennyit keres pontosan(háromszor annyit mint én)csak sejtem..

amúgy nem aza szarrágó tipus, inkább nagyvonalú..


2010. szept. 9. 14:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Akkor már a kapcsolatot el sem kezdeném,mert Ő csak arra megy hogy te a te fizetésedből kifizetsz mindent Ő meg majd elveri..

Apuék egy kasszán vannak,és sokszor van veszekedés belőle de nem tudnák máshogy csinálni

2010. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 eszo ***** válasza:
53%

el sem tudok képzelni olyan komoly kapcsolatot, vagy házasságot meg pláne nem, hogy ne közös kasszán lennének..ezt hogy gondolja?


elég érdekes..

2010. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%

Én sosem fogom megérteni a külön kasszás párokat. Ha lesz gyerek, akkor annak ki fog vásárolni? Vagy mndenki a keresetének megfelelő arányban állja a gyerek dolgait? És a tecsóban 3 külön kupac, enyém, tiéd, gyereké?

Nem kerek ez így...

2010. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
A gyakorlatban nehezen megvalósítható dolog, én tutira nem mennék bele ilyesmibe. Elgondolkodnék, hogy tényleg ehhez a szarrágóhoz akarok-e hozzámenni.
2010. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
áh nem megy így... és ha eszel egy szeletet a szalámijából vagy az ő vajából kensz akkor ki kell fizetni????
2010. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nem közös kasszát nem ennyire sarkosan kell érteni, hogy ha a férj vesz egy szalámit hazafelé, akkor a feleség nem ehet belőle este. Vagy, hogy ha tescoban vásárolnak és a nő megkíván egy banánt, akkor majd külön kifizeti.

Inkább nagyobb tételben gondolja az, aki nem akar közös kasszát. Pl. Nincs közös számla, senki nem kotorhat a másik fizetésében, stb. Vagy nem vesz a nőnek ruhákat, vagy cipőket és fordítva.

Én amúgy ellene vagyok a nem közös kasszának.

2010. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem okés.Ha gyerek lesz akkor is elszámol majd,hogy ki veszi a pelenkát és ki a tápszert.

Butaság.Ha sokkal többet keres és félti a pénzét,akkor beszéljétek meg,hogy mindketten beadtok a közösbe x ft-ot és abból gazdálkodtok együtt(rezsi,kaja).

2010. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Utolsó!

A fent említett okok miatt vagy ellene ennek a dolognak?

2010. szept. 9. 15:02
 9/24 anonim ***** válasza:

'szalámis' vagyok számomra közös kassza h x összeget számlákra meg kajára meg vegyiárura közösen költünk, és ami marad nálunk az mehet arra ami még kell.

mi párommal úgy csináltuk sokáig h én kifizettem a számlákat ő hozta a kaját és pl ha én megláttam neki egy farmert akkor megvettem neki ha ő talált nekem dvd-t amit szerettem volna ő is nekem...

2010. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
most pl úgy vagyunk, hogy mivel nálam lakik, rezsit nem fizet, de minden kaját ő vesz meg meg esetleg egyéb dolgokat is, pl dezodort ilyesmiket
2010. szept. 9. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!