Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szeretne már kis babát, de nem lehet még?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék, de a munka, anyagi okok miatt még várni kell legalább egy évet. Egy éve vagyunk házasok, és imádjuk egymást, már érezzük, hogy eljutott a kapcsolatunk oda, hogy egy szinttel továbblépjünk.:) Csak én most indítottam saját vállalkozást, és annak min. egy év kell, hogy itt tudjam hagyni. Már előre ezen görcsölök, hogy mi lesz, ha nem indul be annyira, hogy mondjuk másfél év múlva fel tudja venni magam helyett valakit! Máshoz meg nem értek, tehát csak ezt kellene csinálnom! Annyira szeretnék már babát! Igazából jövő nyáron szeretnénk elkezdeni a "készítést"! Csak olyan türelmetlen vagyok! Más is van így? Ki miért nem kezd most bele? Mivel nyugtatjátok magatokat? Hányan vannak, akik anyagi okok miatt tolják a babaprojectet?
2010. szept. 7. 16:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

én is már szeretnék :) csak még el kéne végeznem 2 sulit meg egy olyan lányt találni aki megérdemli hogy szeressem

17/f

2010. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk becsúszott, de az apuka nagyon akarta. Én még vártam volna vele, mivel még nem dolgoztam, és az apának sincs normális munkahelye. Nagyon várjuk már a picit, hamarosan megérkezik! Utólag nem bánom, hogy becsúszott, úgy gondolom ha eljön az ideje meg fogjuk oldani az anyagiakat. Addig szülőkkel élünk. Tehát ha engem kérdezel, én nem várnék vele. Nem élet az, ha csak halogatunk mindent. Ne hagyd, hogy a pénz irányítsa az életed, hogy attól válj függővé. Mi sokmindennek megtaláljuk a módját, hogyan szerezzük be ingyen, vagy nagyon olcsón. Csekély pénzből éldegélünk, de nem bánkódunk miatta. :)
2010. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

Én is nagyon szeretnék már, anyagilag megtehetnénk, mert párom nagyon jól keres, de előtte szeretnénk összeházasodni, saját házat venni (most egy elég kicsi albérletben lakunk, kettőnknek nem kell nagyobb, de babával már nem férnénk el), meg hát nekem ki kell járnom a fősulit (most vagyok végzős), és dolgozni is szeretnék előtte 1-2 évet. De már érettnek érezzük magunkat rá, beszélgettünk már róla sokat. De a fenti okok miatt még várat magára :)

20/L, 22/F

2010. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
én is szeretnék babát, de most váltam szóval most még a kapcsolatot is meg kéne találni, ill. nem ártana jobban választani......jövő nyár hamar eljön....már tudod kitől, hova! hidd el szerencsés vagy! sok sikert és türelmet!
2010. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozom. 6 és fél éve vagyunk együtt, több, mint egy éve házasok. Diploma után kaptam rögtön állást, több, mint egy éve, lakást is vettünk. Csak egyelőre nagyon sok hitelünk van, amíg legalább egy kicsit nem jövünk ki pluszba, addig várunk. Legkésőbb jövő nyáron belevágunk a dologba, és reménykedünk, hogy hamar összejön a baba. N24, F29
2010. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Mi is szeretnénk,de szintén az anyagiak miatt nem lenne szerencsés.Most vettem egy házat magunknak,bár nem hiteles,de még költeni kell rá picit(az előző házamat hitelből vettem 18 évesen,csak nehéz volt fizetni,meg kicsi is volt,így eladtam)Most a párom se dolgozik,csak én,de ez elég is lenne,de én még várnék.De ha "becsúszik" hát megtartjuk majd

20/L

2010. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát akkor úgy látom nem vagyok egyedül a dologgal!:(

Nálam mondjuk a pénzen kívül még a vállalkozásom is bejátszik. Most indítottam el, és túl sok pénzzel vagyok benne ahhoz, hogy feldobjam az egészet. Bár mi is azt mondjuk, hogy ha becsúszik, akkor megtartjuk! De szeretném, ha olyan környezetbe születne,ahol nem kell aggódnunk, hogy lesz pénzünk megvenni mondjuk a jobb minőségű pelenkát, vagy ételt, játékot stb. Nem luxusra vágyunk, de szeretnék neki mindent megadni, amit tudok! És ugye a legrosszabb, hogy mindenki kérdezgeti, hogy mikor lesz már baba. Meg hát ahogy látom, apuék és anyósomék is vágynának már az unokára, de nem mondják, mert tudják, hogy nem rajtunk múlik!

2010. szept. 7. 17:19
 18/19 anonim ***** válasza:
nálam ugyaan kicsit más a helyzet, van 2gyerekem, az egyik nagyon fiatalon sikeredett, a második védekezés mellett a legrosszabbkor, és most jutottam el odáig h már 'magamtól' akarnék még 1 gyereket, de elég instabil lett a kapcsolatunk a párommal és megbeszéltük h pár év múlva ha még úgy áll a helyzet rendben lesz. nagyon fáj, mert kimaradt az h tervezzük várjuk boldogan, első kettőnél idegeskedés és parázás volt végig. az ismerőseim szerint igazából terhes akarok csak lenni... :S
2010. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27 vagyok, vőlegényem van akivel már 9 éve együtt vagyunk, ház, hitel van, csak a pénz kevés! De remélem pár éven belül úgy alakulnak a dolgok hogy a baba is szóba jöhet.
2010. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!