Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viszonyban vagy az...

Milyen viszonyban vagy az unokatestvéreiddel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 15:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! :) 4unokatesóm [első unokatesó] van, anyukám részéről [apum egyke], az egyik u.tesóm olyan, mintha az igazi testvérem lenne, mindennap látjuk egymást. Az egyik ugyanúgy néz ki mint én, csak 1évvel fiatalabb [meg sokkal alacsonyabb és vékonyabb], az egyik 5évvel fiatalabb nálam, ő a "picilány" tök cuki, olyan mintha még mindig 5 éves lenne :D A 4.-el régebben jobban jóba voltunk, de most is nagyon jó a viszony.

Az utolsó 3, akit felsoroltam, ők igazi tesók, 120km-re laknak tőlünk kb 2havonta találkozunk, de fél nyarat, és karácsonyt nálunk töltik :)


13/L

2010. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Apai ágról öt unokatestvérem van és csak azért említem ezt az ágat, mert az egyikkel majdnem szeretkeztünk. Nagyon jó viszonyban voltunk, részemről volt egy különös érzés bennem még a szerelem mellett, de szerencsére előtte átgondoltuk mi lenne a következménye, mit szólnának a családban, milyen botrány lehetne belőle. Ez 16 évesen történt azóta nem találkoztun, mert ő elköltözött azt sem tudom hol van.
2010. szept. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
Apai ágról öt unokatestvérem van és csak azért említem ezt az ágat, mert az egyikkel majdnem szeretkeztünk. Nagyon jó viszonyban voltunk, részemről volt egy különös érzés bennem még a szerelem mellett, de szerencsére előtte átgondoltuk mi lenne a következménye, mit szólnának a családban, milyen botrány lehetne belőle. Ez 16 évesen történt azóta nem találkoztunk, mert ő elköltözött azt sem tudom hol van.
2010. szept. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szia!


Az én kis "történetem" ott kezdődik, hogy apai ágon van 3 unokatestvér, de a nagy korkülönbség miatt (kb. 20-22 év) nem beszélünk. Az egyiknek már 13 és 11 éves gyerekei vannak. A másiknak meg 1 és 4 évesek. Tehát nem sok közös van :/ . Anyai ágon van egy 26 , 25 és 19 éves . Velük mindegyikkel jóba vagyok. A 19 évessel együtt bulizunk, ha ott vagyok Náluk. A többivel is nagyon jó a kapcsolatom!

2010. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
nekem Angliába él az unokatesóm 6 éves és eddig egyszer láttam
2010. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem 5első unokatesóm van ebből 3nagyon közel áll hozzám, és a másod unokatesóimmal is tartom a kapcsolatot, közülük is van néhány akivel együtt nőttünk fel, szinte testvéreknek számítanak:)
2010. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Még soha nem gondoltam bele, hogy mennyi unokatesóm van, szal most utánaszámoltam. :) 7, de korban iszonyatosan nagy a szórás. 19-45-ig, ahol mi a tesómmal a középmezőnyben vagyunk. Nem tartjuk a kapcsolatot, de tudunk egymásról. Illetve én tudok mindegyikről, hogy épp hol tart az élete, a többiek szerintem nem nagyon tudnak eymásról. Némelyikkel msn-ezek néha, vagy évente kb 1szer emailt váltok, de van olyan is, amelyikkel csak úgy véletlenül futok össze kb minden 10 évben egyszer de konkrétan nem keressük egymás társaságát. Általában kedvelem őket, vagy közömbösek számomra, . Gyerekkorunkban soha nem tartottuk egyikkel sem a kapcsolatot még annyira sem mint most.

De most úgy elképzeltem milyen lenne egy nagy unokatesó találkozó. Mind anyai ágról van, szal mindenki mindenkivel rokon, de egy helyen még nem láttam együtt így a családot soha. Szerintem nem is fogom.

2010. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sajnos utálnak engem, a szülők rivalizálása miatt.

Nem is tartom velük a kapcsolatot. De mostanra már nagyon különböznek tőlem.

2010. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel jó viszonyban vagyok,még a másodunokatestvérekkel is. Az első unokatesóim közül én vagyok a legidősebb és nekem pedig egy húgom van, így nagyon jó, hogy van másodunokatestvérem, aki nálam idősebb és férfi, tehát olyan, mintha lenne egy bátyám :)
2010. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!