Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viszonyban vagy az...

Milyen viszonyban vagy az unokatestvéreiddel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Semmilyen szinte, pedig nem is lakunk messzire egymámstól meg az egyikkel egykorú vagyok, de ezeknek ellenére mégsem beszélünk szinte soha...


17/F

2010. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát 1 évbe kb. egyszer találkozunk. Ehhez képest elég jó a viszonyunk.
2010. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4 unokatesóm van, kettővel nagyon jó a viszonyom, együtt nőttünk fel, gyakran nyaralunk együtt, közös programokat csinálunk. a másik kettővel semmi kapcsolatom nincs.utoljára a nagymamánk temetésén találkoztunk, annak már két és fél éve.
2010. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az egyiket imádom, mert egy igazi, vérbeli tanyasi kis csaj, aki állandóan jókedvű és mindig talál valami melót. A többiekkel / vannak vagy 12-en/ semmilyen.
2010. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szinte semmilyen. Pár éve nem láttam őket, Mo másik végén élnek. Van olyan akit nem is láttam még soha, csak családfán a nevüket.
2010. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a viszonyunk!

Gyerekkorunkba mindig együtt nyaraltunk és az ünnepeket is együtt töltöttük.Most,hogy felnőttünk ritkábban tudunk talákozni,de nagyon szeretjük egymást.:)

2010. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyikkel se tartom a kapcsolatot, még csak köszönőviszony sincs.
2010. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Fiatalabb nálam, de együtt járunk bulizni meg minden olyan mint egy bnő. Van még 3 de velük csak olyan felszines.
2010. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jó viszonyban vagyunk..pedig pár éve egy országba költöztünk,sőt alig 15km van közöttünk,nekik is és nekem is van jogosítványom,az autót is elkapjuk a szülőktől amikor csak kell,de mégis rengeteg a nézeteltérés közöttünk az utóbbi időben...Most az egyetemmel villognak hogy hová járnak,és hogy én milyen "noname" szakmát választottam,a hátam mögött áskálódnak,az unokanővérem a volt pasijaimra nyomul,a jelenlegi miatt egyenesen gyűlöl...Szóval fantasztikus minden... :( Pedig ki másra számíthatnánk bizonyos esetben mit a velünk egy idős unokatesóinkra?!
2010. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jó viszonyban vagyok mindegyikkel. 10 unokatesóm van, 7 apai ágon, 3 anyai ágon. Az apai ági unokatestvéreimmel annyira nem szoktam találkozni, messze laknak, 5-en külföldön, egyet kivéve mind felnőtt, szinte külön életet élnek a családtól... az az unokatestvérem, aki még nem felnőtt, 7 éves, szinte mindig én vigyázok rá, jól megértjük egymást, csak kicsit akaratos néha. Gondolom, majd ha ő is tinédzser lesz, jobban megértjük egymást. :)

Az anyai ági unokatestvéreimmel gyakrabban találkozom, nem is laknak messze. Nagyon jó a kapcsolatom velük, bár a legfiatalabbal (11 lesz télen) a legjobb. :D

14/L

2010. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!