Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok, akik szerettek...

Vannak olyanok, akik szerettek volna gyereket, de az, hogy állandóan ezzel a témával hozakodott elő valamelyik családtagjuk, teljesen elvette tőle a kedvüket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 20. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha valaki akar gyereket nem zavarja hogy a rokonai csesztetik vagy más a véleményük, még az apuka jelölté sem.
2021. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
A kedvemet nem tudták volna elvenni, de az biztos, hogy baromi zavaró lehet ha a család cseszegeti a párt, mikor lesz már "unoka" -"unokaöcsi-húgi) . A sarkadra kell állni és leállítani aki ezzel a kérdéssel nem áll le. Ha ti is szeretnétek: "rajta vagyunk, te leszel az első aki megtudja ha sikerült, addig hagyj békén" Ha még nem szeretnétek: "Majd mi eldöntjük mikor szeretnénk gyereket, a mi életünk, mi döntünk.. téma lezárva" - legyél kemény és határozott, de nem bántó. Talán észbe kapnak, hogy ez a ti dolgotok és semmi köze senkinek hozzá.
2021. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy gyerek nem egy sütemény, hogy ha közben valaki kakiról beszél, elveszi az étvágyam ... nem is értem a kérdést.
2021. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem attól függ hogy szeretnék e gyereket hogy a másik mit gondol.
2021. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vagy elég kamaszos dacos hozzáállàs ez, hogy akkor inkább azért sem... és akkor nem való neki gyerek. (Másoktól függetlenül kellene döntenie. Pl. Ahogy párt sem aszerint választunk, hogy anyánk mit szól hozzá... s azért veszem csak el a Marit, mert jól kiszúrok vele, vagy nem megyek mégse cipésznek, pedig ez életem álma, de "nehogy már apámnak legyen igaza". Lehetnek idegesítő emberek mindenki családjában, de ez játszmába menekülés a saját döntése felelőssége elől.) ... vagy csak ennyire bizonytalan még az illető, hogy akar-e, és ez jó kifogás, akkor meg azért nem. Az időhúzàs is inkább nemet jelent úgyis, pláne 30-35 felett - ha a párodról van szó... Ha nem, akkor meg nem tudhatod, nem áll-e más a háttérben.
2021. dec. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!