Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék karácsonyra...

Mit vehetnék karácsonyra anyámnak?

Figyelt kérdés

-A könyv ki lőve mert nincs ideje olvasni

-CD/DVD nem szeretnék venni!

kérlek adjatok tippeket köszi előre:D


2008. dec. 14. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ mennyit szánsz rá,és mire lenne szüksége.De a parfüm pl mindig jól jöhet,vagy egy pulcsi,ahogy írták.Ha szeret főzni anyud,vehetsz neki egy új megjelenésű szakácskönyvet amiben különlegességek vannak,vagy süteményest is,ha szeret sütögetni.Vehetsz határidőnaplót,vannak nagyon szép igényesek,de ez megint attól függ,szüksége lenne -e rá.Vagy pénztárcát,ha a régi már nagyon régi,de sok anya örülne pl egy új asztalterítőnek is vagy ágyneműhuzatnak.
2008. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki mobiltelefont!
2008. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kiskamasz koromban én is így emlegettem, hogy anyám, de attól még ugyanúgy szerettem! Egyszerűen csak ez volt a divatos szleng a korosztályomban.

Ezért még nem kéne a kérdezőt leszólni!


A válaszom a kérdésre pedig: nőként engem mindig le lehet venni a lábamról különleges fürdőcuccokkal, szappanokkal, amiket a Lush-ban lehet kapni, vagy hasonló helyen. 2-3ezer Ft körül még összeállított csaomagot is kapsz ilyenekből.

Mellé írhatsz egy kedves képeslapot, hogy "Kedves anya, egész évben annyit dolgozol értem/ értünk/ a családért, hogy most megérdemled a kényeztetést"

Vagy valami hasonlót.

2008. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: azt kihagytam, hogy szerintem minden nő örül az ilyesminek, azért írtam, hogy nekem mindig tetszik :))))
2008. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
50%
tunéziába repülöjegyet! annak bizti örülne:-))
2008. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Én három példával élek:

1.Anyukám idén volt 50 éves,azon kívül,hogy a TELJES családunktól egy TV-t kapott ajándékba,a férjemmel ketten készítettünk neki egy nagy posztert,amin élete állomásai találhatóak rajta egészen gyerekkorától mostanáig,és mivel zenészek vagyunk,így slágerekből vett mókás idézeteket írtunk alá,amin hol könnyeztek,hol nagyokat kacagtak,és természetesen a fő asztal mögött kapott helyet a falon,azóta pedig bekeretezve bent figyel a nappaliban,és ha jön valaki,aki még nem látta,mutogatják.

2.Mivel nagy fényképészek is vagyunk amatőr szinten,és mivel a hatalmas család miatt van is lehetőség mikor és mit fényképezni,így volt egy év,amikor zenével aláfestett DVD-t kaptak a családok külön-külön,az évi legjobb képekből.Nagy sikere lett,és kb.150 forintba került,meg egy kis időbe.

3.MOstmár 2.éve,hogy semmi mást nem adunk,mint az általam előadott legkedvesebb számaikat CD-n,gyönyörű borítóval,nekik címezve,teljesen bezsonganak tőle,ezt hallgatják éjjel-nappal.

De mivel nem mindenki rendelkezik kompletten felszerelt stúdióval,így maradnak az első ötleteim,valamint a tusfürdő,előfizetés,mobiltelefon,stb...


Boldog Ünnepeket!

2008. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!