Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék karácsonyra...

Mit vehetnék karácsonyra anyámnak?

Figyelt kérdés

-A könyv ki lőve mert nincs ideje olvasni

-CD/DVD nem szeretnék venni!

kérlek adjatok tippeket köszi előre:D


2008. dec. 14. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép karórát, esetleg pénztárcát, kozmetikumokat, ruhát, ilyesmit, amire szüksége van, ha tudod , hogy vágyik valamira akkor próbáld azzal meglepni.
2008. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja minek örülne szerinted?

Én irhatom hogy kàvé,ha nem is kàvézik.

Vagy Welness hétvége,ha nincs akkora kereted rà.

Nem tudom,nem irtäl rola semmit.

Talàn kozmetikai csomag(tusfürdö,testàpolo,parfüm,krém stb)

Vagy egy szép pullover.

De lehet valami konyhai cuccnak is örülne(uj edényköszlet,vagy kàvés szett)

2008. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
26%
"Mit vehetnék karácsonyra anyámnak?"
2008. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
74%
először, kezzd el kedvesen becézni "anyu, anyuci, anyucika" és akkor talán lehet gondolkozni az ajándékon!!
2008. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel neki egy gyumolcscentrifugat, vagy egy nagyon jo parfumot, egy uj hajszaritot, sminkkeszletet, egy szep valltaskat...stb

Kb. holnap reggelig tudnam neki irni, hogy mit. De kb. mennyi penzed van ra?

Kulonben en mindig azt tanacsolom, hogy menjel el egy nagyobb bevasarlo uzletbe, es nezzel korbe. Ahogy nezegetsz, rabuksz az ajandekra. Van amire nem is gondolsz.

2008. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinálni szívesen csinálnál anyukádnak ajándékot? Én tavaly a szüleimnek egy fotóalbumot adtam. Az elmúlt 30 év családi fotóiból gyűjtögettem, írtam a kép alá megjegyzéseket, egy-két idézet is került az albumba. Sírva fakadtak, amikor végiglapozták. Nem tudom, hogy van-e időd elkészíteni egy ilyen albumot anyukádnak. Talán még időben vagy.
2008. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak, akik kifogásolták a kifejezést:

1. Nem mindenki becézgeti a szüleit, mert nem mindenki úgy szokta meg a családban, nem úgy tanították a szülők.

2. Nincs mindenki jóban a szüleivel, de illemből ajándékoz valamit ünnepekkor.

3. Talán ne ezzel foglalkozzatok, hogy miért írta így, mert nem az a kérdés, és egyébként is, semmi közötök hozzá.


A kérdezőnek:

Mit szólnál valami ajándékutalványhoz? Könyvutalványt lehet szerezni pl. a Libriben, vagy a Media Markt üzletekben is van "ajándékkártya", meg még biztos van máshol is. Azt vásárol rajta, amit szeretne. Plusz mellé esetleg valami fincsi bonbon (belga kagylócsokik, raffaello, finomak vannak), egy szép lánc, ha szereti az ilyeneket (anyukám szülinapjára azt kapott, vannak ezek a most divatos színes köves láncok, anyu nagyon örült neki).

2008. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kellen leszólni a kérdezőt. lehet hogy így fogalmaz, de jobban tiszteli és szereti a szülőjét, mint az az ember aki becézgeti az anyukáját.


Mi újság előfizetésre neveztünk be, ha van folyóirat amit szeret, 3, 6, 12 hónapi előfizetés is jó ajándék lehet. A 3 hónapos pl. nem is kerül sokba. ili

2008. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Kezd nagyon unalmas lenni, hogy minden második kérdés ez. Találd ki magad, te ismered az anyukádat.
2008. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 -Pimpike- válasza:
100%
Szerintem kérd meg kísérjen el egy vásárba vagy valamilyen üzletközpontba ahol sokféle dolgot árulnak és csak úgy nézelődjetek.Kis idő múlva elkezdi mondani mi tetszik neki, na azt kell meg venni.Egyszer az anyósommal futottunk össze egy üzletben és sokat kellett várni az eladóra és elkezdtünk nézelődni és sorra mondta mi tettszik neki legalább 3 ajándék ötletet felsorolt.Olyan dolgokat mutatott amire álmomban nem gondoltam volna hogy tetszik neki.
2008. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!