Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megszeressen...

Mit tegyek hogy megszeressen a barátnőm anyukája?

Figyelt kérdés

Nem szeret a kinézetem miatt. Nem mondta de én tudom. Kopasz (vagyis van egy kis hajam de nem akarom megnöveszteni:D), "kétajtós szekrény", kicsit pénzes vagyok. Ja és van egy sebhely az arcomon. Ebből ő rosszakra gondol. Pedig semmi rosszra nem kell gondolni. Nem is rossz helyre megy a pénz. Persze ezt magyarázhatnám az anyjának. Szerintetek mit csináljak hogy rájöjjön hogy normális vagyok?

27/F


2010. szept. 6. 19:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én egy maffiasittesgengszter keverék vagyok. Főzni meg nem nagyon tudok. Már lassan 3 éve boldogítom a családját de még mindig semmi. Kétajtós meg azért vagyok mert szeretek verekedni meg az edzőtermeket is szeretem. Na meg katona is voltam.
2010. szept. 6. 21:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó, akkor a szülőknek legalább hazudd azt, hogy nem szeretsz verekedni :) Mert a lányukat nem akarják bajba sodorni, és valószínűleg azért nem szeretnek.
2010. szept. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!