Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megszeressen...

Mit tegyek hogy megszeressen a barátnőm anyukája?

Figyelt kérdés

Nem szeret a kinézetem miatt. Nem mondta de én tudom. Kopasz (vagyis van egy kis hajam de nem akarom megnöveszteni:D), "kétajtós szekrény", kicsit pénzes vagyok. Ja és van egy sebhely az arcomon. Ebből ő rosszakra gondol. Pedig semmi rosszra nem kell gondolni. Nem is rossz helyre megy a pénz. Persze ezt magyarázhatnám az anyjának. Szerintetek mit csináljak hogy rájöjjön hogy normális vagyok?

27/F


2010. szept. 6. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Első te nagyon bolond vagy:D

Amúgy az emberek ilyenek:(Szeretnek küldőre ítélni. Ha látják, hogy szeretitek egymást, és"vigyázol" a lányukra, előbb utóbb megenyhülnek. Esetleg az apukával beszélhetnél, hogy beszéljen az anyóssal?

2010. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az a legegyszerűbb út, ha a barátnőddel jól bánsz, nagyon figyelmes vagy vele, ő ezt majd elmondja az anyukájának és remélhetőleg majd megbékél a helyzettel sőt lehet, hogy meg is kedvel :)

2010. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia! uh, de nem szeretem a külsőre ítélkező embereket. Idővel változik. Légy önmagad! Légy kedves, türelmes, abból baj nem lehet.
2010. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem bánj nagyon jól a barátnőddel az anyukával tisztelettudóan és ha vele valamit megbeszélsz ahhoz mindig tartsd magad.
2010. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28 vagyok Kopasz nagydarab és ugyan ez a szitu nálam is csak már 4 éve! De már én nem is járok hozzájuk hanem a barátnőm jön hozzám!
2010. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam dettó ez a probléma!Pofámba is vágták hogy a lányuk mellé nem egy "gengsztert" képzeltek el!Plusz nálam rátesz az is hogy mma-zok és sokszor furcsán is néz ki az arcocskám!Én nem jutottam velük 3 év alatt semmire,hiába párommal tökéletes a kapcsolatunk!Szerintem még az esküvőre se jönnek el!
2010. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kerüld a szüleit. Ha meg muszáj átmenni, akkor legyél halk szavú, kedves, és mosolyogj rájuk szépen.

Ne beszélj túl sokat magadról, csak amikor kérdeznek :)

2010. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem. Derítsd ki milyen kaját szeret az anyós, aztán főzzél neki olyat és vidd át :)
2010. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem csupán kinézet, hanem egy image, egy típus is, ha nem vagy "olyan", akkor miért akarsz úgy kinézni? Ezek általában nem véletlen dolgok. A kétajtós szekrények nem véletlenül szokták magukat kétajtósra gyúrni...

Ha ilyenek a példaképeid is, ne csodálkozz.

Szerintem így nem fog nagyon megváltozni az anyukájának rólad, bármennyire igyekszel.

2010. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy gengszter úgyis megismer majd és megszeret ha látja, hogy a lánya is szeret. Esetleg ha már régebb óta együtt vagytok a barátnőddel meghívhatod a szüleid a te családodhoz vendégségbe, ha látják, hogy egy normális család rólad is jobb véleménnyel lesznek, ill. nem csak a kinézetedet látják majd.
2010. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!