Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem néznének hülyének?

Nem néznének hülyének?

Figyelt kérdés
A családnál bevett szokás, hogy a kisgyerekeknek levél formájában képeslapot küldünk. A párom családjában is van egy, szívesen küldenék neki. 2 utcányira lakik tőlünk és a karácsonyt is együtt tötjük majd. Nem néznének a szülei hülyének, hogy képeslapot küldök benne karácsonyi köszöntéssel úgy, hogy nem lakik messze és karácsonykor is nálunk lesznek? Amúgy is folytonos megaláztatás ér arról az oldalról és nem akarom, hogy ezért is megszóljanak.
2021. dec. 15. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod eldönteni... NEm is sejtem, miféle megaláztatásra gondolsz, de ha ez komoly, akkor egy ilyennel kvázi házhoz mész a pofonért, nem?
2021. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen felesleges szokás, és a többségnél úgyis kukában landol a képeslap. Igaza van az 1-nek, házhoz mész a pofonért.
2021. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kedves szokás, de ha nem jó a kapcsolatod velük, akkor kihagynám.

mondjuk azt nem értem, hogy miért karácsonyoztok akkor együtt.

2021. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hú, hát én bekönnyeztem most. A nagyszüleim csinálták ezt, egyik évben nagyon szép, zenélős képeslapot kaptunk a nővéremmel karácsonyra. Az enyém pillangós volt, jó kívánságokkal teli a mamitól, papitól. Szerintem igazán szép szokás, így felnőttként jó lenne elővenni és meghallgatni azt a már szakaszosan előadott, robot hangú dalt. Sok holmival vagyok így, hogy bárcsak meg lenne...


Bocsi, elkalandoztam. Én amondó vagyok, ha a gyerek tud erről, tetszik neki, akkor hajrá, dobjatok be neki egy lapot és szrjátok le, hogy mit mondanak erről. Ha viszont nem tud róla, nincs is rá igénye, amúgy se találkoztok annyit, hagyd a fenébe.

2021. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Gyereknek képeslapot??? Minek? Fel se tudják fogni az értékét, hogy kézzel írsz nekik pár sort....
2021. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kombika ***** válasza:
87%
tök jó szokás. küldj neki bátran, örülni fog neki!
2021. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

A fiam a hatodik születésnapjára igazi levelet szeretett volna kapni. Összetrombitáltam az ismerősöket, és 40 lapot kapott egyszerre. NAGYON boldog volt.

Szóval én küldenék, imádni fogja.

2021. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valahol folyton megalázva érezném magam, biztos igyekeznék kibújni a találkozók alól. Te ismered őket, nálunk biztos, hogy jobban, így csak te tudod, hogy fogadnák ezt az egészet.


A gyerek sem biztos, hogy örülni fog neki vagy érteni fogja, hogy ez mit is jelent. Az nyílván más, ha valamiért bekattan neki a vágy, hogy levelet kapjon és végre kap, mint ahogy a 7-es is írta. Amennyire vissza tudok emlékezni, engem pl sose hozott lázba egy képeslap, de tudom, hogy voltak velem egykorúak, akiknek az volt a heti sztorijuk.

2021. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy fogja imádni. Mi is mindig kaptunk nagyszülőktől, értelmetlen baromságnak tartottam mindig.
2021. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Írtad, hogy párod családjáról van szó. Intézze a párod, és akkor rajta csapódik le mindez.

2021. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!