Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire néznének hülyének,...

Mennyire néznének hülyének, ha elmennék portré/szabadtéri portré fotózásra csak azért, mert szeretnék magamról jó képeket?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom, szóval nem ismerkedéshez szeretnék képeket, csak szimplán szeretnék magamról jó képeket, amiket jó lesz nézegetni majd idős koromban, vagy mutogatni az unokáimnak, hogy így nézett ki ammó a papátok :D!


Szokott rólam a párom csinálni képeket, meg a haverjaim is, de valamiért úgy érzem, hogy szívesen elmennék egy rendes fotóshoz is, nem vagyok egy modell, sőt átlagos külsővel rendelkezek, nem fognak hülyének nézni, meg kinézni, hogy egy átlagos ember akar magáról profi képeket? :D


2021. aug. 23. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, ez manapság tök oké. A fotós meg örülni fog neked, mert ugye bevétel.

Akkor van gáz, ha kibaxod a komplett portfóliódat a Facebookra... :D

2021. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van aki ingyen vállalja, mert gyakorol. Mindketten jól jártok.
2021. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja kirakni nem akarnám, mert nem modell vagyok, csak magamnak, onnam jutott eszembe az ötlet, hogy van rólam egy portré kép így kb 6-7 évesen, lehet mellévágnám a mostani 20 évvel későbbit, maximum így raknám ki :)
2021. aug. 23. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, menj:).
2021. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!