Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom ki. Mit csináljak?

Nem bírom ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan szokjak le a verekedésről. Nem bírom megállni hogy ne verekedjek valakivel. Amikor suliba jártam akkor is verekedtem játékból de néha az a játék nagyon eldurvult. Régebben jártam is verekedni de otthagytam. Sajnos már rendőrségi ügyeim is lettek miatta. Ha valaki egy rossz szót szól hozzám akkor magától indul a kezem..vagy a lábam. És utána esik le hogy hülye vagyok. Az egyik legjobb haverom is szeret verekedni és néha szoktunk is. Ez kb olyan mint másnál a pia vagy a drog. Egyszer voltam sitten fél évig. Nem szeretnék visszamenni. Mit csináljak?

25/F


2010. szept. 6. 14:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Keress olyan sportot, ahol levezetheted az energiádat. Talán találsz olyan oktatót is, aki a sportszerűséget is megismerteti veled, aki önfegyelemre tanit. A keleti küzdősportok ilyenek, de csak akkor hatásos, ha komolyan csinálod és elfogadod, amit mondanak.Az elős lépést már megtetted, felismerted, hogy ez nem jó és változtatni akarsz. Ehhez az kell, hogy vagy vidd a barátodat is vagy keress olyan közeget,új barátokat, akik nem "visznek bele a balhéba".Bár furcsán hangzik, ha van kényszerűségből ismert rendőr/ nyomozó ismerősöd, kérdezd, meg, ő milyen helyet javasol.Lehet, hogy tudnak ilyen cimet adni, ahol a hozzád hasonló, változtatni akaró fiatalokat összefogják és segitik.
2010. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jártam boxolni, birkózni az utcaiból meg kiszálltam. Ezek rátetettek egy lapáttal szóval inkább hagytam az egészet. Nem tudom az okát...
2010. szept. 6. 15:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus megmondja majd...
2010. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hülye vagyok?
2010. szept. 6. 18:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hülye vagy , csak valamiért nagyon dühös vagy, és igy vezeted le, igy veszel valamilyen sérelemért elégtételt. A megoldáshoz arra kell rájönni, mi van belül a lelkedben. Ehhez tényleg szakértő segitsége kell. Nálunk a pszichológust sokszor a dilidokival azonositják, és igy nem is keresik fel. A nevében is benne van, nem az aggyal, hanem a pszichével, a lélekkel foglalkozik.Próbálj meg egy megbizhatót keresni, mert másként nem találod meg a kiutat. Kell egy külső személy, aki kivülről,elfogulatlanul lát téged, ő tud objektiv tanácsot adni.
2010. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!